Jak je to s kauzou okolo YouTuberů a nabídky od BMW? FAKE!

exPo internetu lítají videa českých youtuberů, kteří zmiňují nabídku spolupráce s BMW. U nás na agresorech jsme měli video od Carrie Vykouřilové, která na spolupráci kývla. Následně se objevily videa od Freescota a TVTwixx, kteří ukázali jak pochybná nabídka od BMW vypadala a následnou výhružnou reakci od marketingového manažera Jiřího Haberle. U nás vám ukážeme, že pan Haberle, žádný výhružný email nepsal.

České čubky píchají za prachy ZDE!

Většina z vás už video od předávání BMW slečně Cristie viděla, stejně tak jako jste viděli video od TVTwixx, kde ukazují údajný email od pana Haberle z BMW, který jim píše ze soukromého emailu výhružnou zprávu, kde se domáhá smazání předchozího videa. Kdo z vás neviděl, podívejte se ZDE

Email můžete vidět zde

2mail

Aby to vypadalo věrohodně, ve videu youtuber roluje gmailem, aby komunikaci vyhledal, ukazuje i hlavičku emailu, jako důkaz, že se nejedná o nějakou habaďůru. Bohužel chlapci, oči všímavých programátorů a jiných z oboru nepřehlédli pár drobností. Na facebooku programátora Jakuba Boučka se to hemží důkazy, které klukům řežou větev pod nohama.

První a okamžitý důkaz toho, jaké lži do nás TWTwixx a Freescoot pouští, je telefonní číslo spárované s účtem jirkahaberle@gmail.com. Stačí kliknout u emailu na zapomenuté heslo a vyskočí vám poslední dvě cifry telefonního čísla

cislo4

Poslední dvě číslice se shodují s posledními dvěma číslicemi telefonního čísla freescoota. Pokud ho tam zkusíte zadat, co se stane?

cisloČeské čubky píchají za prachy ZDE!

Tadá číslo patří panu Jakubovi Smrekovi alias Freescootovi a gmail vám ho hezky zobrazí celé

cislo2

cislo3

Když ve videu rolují emailem ukáže se tam ikona pro přetahování zpráv. U emailu je ale jaksi useklá, trošku divné, že?

České čubky píchají za prachy ZDE!

ikona

Pak tu máme plno dalších nesrovnalostí, který si kluci neuhlídali, ty hezky shrnul Jakub na svém fb

fv

Chápeme jejich nenávist vůči Carrie Vykouřilové, ale snaha takhle potopit marketingového manažera od BMW? Příště by to chtělo kluci trošku vypilovat!

Edit: Krátce po vydání našeho článku přišla další „opravná cenzura“ nyní u jejich videa. V čase 2:10 je vidět původní rozmazání gmailové schránky, na které byla nalezena chyba, která potvrzuje manipulaci a úpravu schránky.

cenzura

Následně v čase 2:13 kdy byla chyba viditelná se najednou objevila dodatečná cenzura přes youtube editor, která tam původně nebyla a nyní má zahladit stopy tak, že není možné z gmailu rozluštit už vůbec nic.

cenzura2

České čubky píchají za prachy ZDE!

Pokud by mailová komunikace byla pravda, proč by najednou došlo k takovéto úpravě, která má důkazy zahladit, proč by najednou údajná manažerovo schránka byla smazaná a jakto, že je najednou freescootovo číslo nefunkční?

Posted in Novinky na webu | Tagged as: , , , , , , , , , , , | 6 komentářů

6 Responses to Jak je to s kauzou okolo YouTuberů a nabídky od BMW? FAKE!

 1. xox napsal:

  LOOOOL. Tak to je dobry ojeb ;D

 2. Spičihněv napsal:

  LOOOOOOOOL jůblbeři udělají fšechno pro udělání se zajímavými (LOOL „udělání se“ LOOOOL)

 3. Pstruh Obecny napsal:

  Pstruh Army

 4. kůželíná napsal:

  Nebo že by tady někdo dostal zaplaceno aby pana manažéra jakože očistili?

 5. _______ napsal:

  No já nevim, proč by anonymní/falešnej mail registroval na vlastní telefoní číslo? To nezní moc věrohodně, co by z toho měl?

  Jako ten poslední výhružnej mail je jednoznačně fake, ale pochybuju, že si to poslali sami. Jestli jo, tak sou úplně blbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz