Jak ze sebe udělat kreténa na facebooku – Pavel Kotas

pavelObčas se na facebooku strhne lavina v podobě sdílení videa s tématikou konfliktu s Policií ČR, revizory, nebo strážníky městské policie. Dřív v tomto vynikali různí mladí výlupci (MajkNeníPán) a občas strážníkům oprávněně nakládali, někdy to byla i zábava. To ovšem není případ staršího pána Pavla Kotase z Mladé Boleslavi.

Pavel, místní rybář si rád vyjde se svým jezevčíkem na Radouč. Radouč je chráněné území, kde je zakázáno volné pobíhání psů. Bejvá tam díky pejskařům pořád všude nasráno a lidi na radnici to tak sralo, až tam volné pobíhání a sraní zatrhli. Pavel na to ale sere! Protože Pavel tam chodí venčit 43 let! A to ho samozřejmě opravňuje k tomu na nějakou vyhlášku srát a nechat tam svého psa volně pobíhat a srát kde se mu chce.

Dost sraní – Pavla už tam po několikáté vyhmátl strážník městské police, Pavel se ale cítí v právu a jako hrdina, takže odmítá psa připoutat (prý asi ztratil vodítko) a odmítá strážníkovi prokázat svou totožnost (prý u sebe nemá doklady). Na to si strážník chce zavolat posily, protože na Pavla už nemá nervy a kretén Pavel neustále odsekává a odchází i po několika výzvách „jménem zákona“ to má na háku. Strážník ho opakovaně upozorňuje, že pokud neuposlechne, bude použito donucovacích prostředků, na to Pavel kolem sebe máchá rukama jak píčus, dělá ze sebe čím dál většího kreténa a stále se snaží utéct. V normální situaci s ním může strážník praštit o zem a spoutat do příjezdu posil nebo PČR. Ale strážník s ním má svatou trpělivost, sice v jednu chvíli na něj napřáhne, ale nakonec k žádným hmatům a chvatům nedojde.

krene

Po příjezdu posil Pavel zmírní, už nikam neutíká a najednou mu nedělá problém sdělit svou totožnost, aby si ji strážník mohl ověřit. Později začne zas dělat kreténa a říkat, jak tam takhle venčí 43 let a proto to tak bude dělat další 3 měsíce, než umře. Nezapomene jako správnej píčus upozornit, že kolega strážník taky ve městě venčí na volno, dareba! Ten ale barvu nepřizná a má Pavla na háku. Jen mu oznámí, že pokuta může být až 5000 Kč.

Strážník, který si mezitím ověřil Pavlovu totožnost střelí blokovou pokutu ve výši 2000Kč. Pavel nesouhlasí, ačkoliv je to celkem malá částka na to, že tam ze sebe dělal čuráka a snažil se strážníkovi utéct. Pavel to tedy nechal poslat do správního řízení, kde mu v případě neúspěchu hrozí pokuta vyšší. Kdyby Pavel nebyl čůrák a prokázal (sdělil) totožnost hned na začátku, mohl to mít za pár stovek nebo za domluvu.

On se místo toho choval jak naprostej píčus, nezapomněl si to všechno natočit a nyní se snaží ze sebe na facebooku udělat chudinku prosícího o sdílení videa, jak na něj byl pan policajt zlej!

pavel2

pavel3

Pavle, rádi toto video budeme sdílet, ať se i u nás na agresorech můžou lidé pokochat, jakého kreténa ve svém věku ze sebe dokážeš udělat. Škoda, že tě opravdu nepotkala pěst na oko, protože za to chování by sis to zcela jistě zasloužil. Ale už dost keců a zkoukněte to sami:

Posted in Z redakce | 9 komentářů

9 Responses to Jak ze sebe udělat kreténa na facebooku – Pavel Kotas

 1. Spičihněv napsal:

  Jezevčíci jsou ti nejdebilnější čokli z těch větších a v ČR je to prý nejoblíbenější plemeno. Jaký pán, takový pes, že? Každý člověk by měl dostat přes držku jen by pomyslel na pořízení si psa. CHOVEJTE KOČÍČKY!

 2. petra Gogová napsal:

  Tak pěknýho píčuse si ze sebe udělal ty svým článken tady. Nazvat tady někoho kreténem a píčusem v několika větách tolikrát mi taky nepřijde normální. .Asi máš nějaké komplexi že si je léčíš tady 🙂 Můžeš se teď za to cítit .. více cenný .. 🙂 🙂

 3. Pavel napsal:

  Výstižněji to snad ani napsal nešlo 😀 , jinak, doporučuji přečíst komentáře pod videem na jeho facebooku, kreténismus bohužel nepostihl jen ho, ale trpí tím celá rodina 😀 😀 😀

 4. Tomašjedno napsal:

  Zásahu strážnika … nemají nic lepšího na práci než honit dědka s čoklem. 😀

 5. Luka napsal:

  Policajt je taky kretén roku kopl bych ho do ksichtu a skopl ho na te jeho motorce curaka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz