Jarda Kovář je podvodnickej zmrd a žebrák!

13511052_1128245203885026_537398500441378152_nO Jardovi už jsme tady jeden článek měli. Díky  videu od Pstruha103 nám to ale nedalo a přidáme jen závěrečné doplňující informace o tom, jakej je Jarda zmrd a podvodník. To, že Jardovo JardaGump prezentoval jako charitativní akci, pro výcvik asistenčních psů už víme. To, že vlastně jen UPOZORŇOVAL na svůj projekt „správnýpes“ a z vybraných peněz na to nepůjde ani koruna také víme. To že ze zakoupeného „video kurzu“ měla jít jen část peněz na výcvik také víme. Co může být ještě horšího?

 

Třeba to, že se k tomu všemu na svém fb vyjádřily právě Pomocné tlapky, které se od všeho, co Jarda prezentuje distancují a snaží se zabránit jakémukoliv vybírání peněz, na Jardovo projekt Správný pes, protože Jarda jim z toho výtěžku nedává ANI KORUNU.

tlapky

 

Takže pokud by se přece jen nějaký blázen našel a chtěl si na Jardovo webu „Videokurz“ zakoupit, může si být jistý, že žádná koruna na dobrou věc nekápne a Jarda všechno sbalí pro sebe. Jarda měl dokonce vizi, že za každý kilometr co ujde (celkem 680 km), chce prodat jeden kurz. To by si Jarda ale pěkně namastil kapsu, po registraci na jeho webu, se vám zobrazí ceník a částky nejsou zrovna malé, posuďte sami:

cenik

 

Dávat pětikilo za to, že se můžete podívat na 10 sedmiminutových videí je celkem slušnej vejvar, když ani koruna z toho nejde na tu „charitu“, kterou Jarda tak rád všude zmiňuje.

tl

 

Kdyby se to Jardovi opravdu podařilo, vybralo by se téměř 500 000 Kč, které by Jarda bez mrknutí oka shrábnul a nejspíš si z toho zaplatil své exekuce, nebo si pár měsíců žil jak pán. Tak co Jardo, už jsi v koncích? Stále nemáš koule na to, to přiznat? Dočkáme se už nějakého vyjádření, jak je to s tou tvou charitou, ty hyeno?

 

AKTUALIZACE: Dorazila nám pár minut po vydání článku zajímavá SMS. Máme to tedy brát jako tvé ofiko vyjádření?

sms

 

AKTUALIZACE 19.9.2016 21:30 – Vrchol zmrdství je, když vám po tom všem dorazí takovýto mail.

 

zmrd

Posted in Zakázané příspěvky | Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , | 10 komentářů

10 Responses to Jarda Kovář je podvodnickej zmrd a žebrák!

 1. ocel napsal:

  Jarda Kovář nemá čuráka

 2. Jaroslav Kovář napsal:

  Ahoj, jsem zmrd co rád šuká pejsky do prdele.

 3. PJR napsal:

  to je kokot, vzdyt ani neumi vyhrozovat, jen nahodne zamichal slova

 4. DNn napsal:

  vykurvený kokot s s hlasem jak kdyby neměl vajca. doufám že skape na tu tuberkulozu nebo co to mluvil zkurvenec

 5. psj napsal:

  kde jste vzali ceník, na webu není, jo a JK vydal prohlaseni ze se jedna spatnou komunikaci

 6. buzerante napsal:

  v pohodě článek, ale kurva odpusť si to trapné „Jardovo Gump“ atp… To zní naprosto trapně… Když se to použije jednou, budiž, ale né pořád, je to opravdu hnus a nedá se to číst….

  • Martin Rudolf napsal:

   Přesně tak, jako by se všichni předháněli vykřičet světu, že neumějí ani skloňovat…

   • Fantom napsal:

    Kdyby si ty koště byl trochu znalej, tak víš, že v západních čechách se takto mluví. To je stejný, jako kdybys nadával moravákům, že používají svojí hantýrku a není spisovná. Lol

 7. eM napsal:

  Dobrý články, jen tak dál.

 8. jentakplknu napsal:

  Tak ono vůbec vyhrožovat via mail či sms již značí vysokou inteligenci a technické cítění. Nejlepší jsou osoby, co vyhrožují pomocí SMS, které následně z telefonu smažou a u soudu či při podání vysvětlení přísahají že inkriminovanou sms nikdy nepsaly.. 🙂 S mailem totéž, frajer si ze svého domacího net připojení založí schránku, odposílá tunu výhružných mailů, schránku smaže a pak tvrdí jako že nic.. Jasně, čekej že to projde.. -_-

  hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz