Kamarád MajkNeníPána Jan Plavec – Taky podvodník a lhář?

Vyloupnul se nám tu novej přírůstek do rodinky Jardů Kovářů, Majků Pánů a podobných koštat. Je to úspěšný podnikatel, motivační kouč, majitel nejpokrokovější společnosti oboru social media marketing.. a kokot.

 

 

Poprvý jsme na něj narazili nikoliv díky jeho super marketingové společnosti, nebo díky tomu, že je úspěšný podnikatel, ale ve videu našeho oblíbence Majka, kde dělal přikyvovače. Ono mu tam nic jinýho nezbejvalo, když se snažil mluvit, tak mu do řeči skočil Maják a když už se věnoval radši telefonu, tak Plavec ze sebe nedokázal dostat souvislou větu a za každým třetím slovem použil „prostě“. Ano, tak se vyjadřuje úspěšenej motivační kouč. Čas 27:20 https://youtu.be/-dUtUhXLDug?t=27m20s  Prostě takhle to je no, prostě vole prostě.

Kromě úspěšného podnikatele a kouče býval Plavec taky pracovník OVB (pojišťovácký zmrdi odkud se vyloup i Majký), tam nabral velký sebevědomí, určitě plno zkušeností jak úspěšně podnikat a vydal se na svou úspěšnou cestu. Bohužel (bohudík) je to naprostá lopata, která působí spíš jako směšná postavička ve stylu „navoněná bída“ a k úspěšnému podnikateli má hodně daleko.

Všude se chlubí tím jak je úspěšný, jak má pokrokovou společnost, když po něm chcete ale nějaké konkrétní výsledky jeho práce, nebo ukázat nějaké jeho úspěchy, tak váš dotaz smaže, nebo ignoruje. Pokud ale chcete namotivovat, nabízí vám to hned na svém profilu. Můžete investovat svých 1500 Kč a Honzík obětuje jednu hodinu svého cenného času, aby s váma pokecal. Pokud to máte radši z pohodlí domova, Jenda se přizpůsobí a nabízí vám konzultaci přes Skype za pětikilčo na půl hoďku. Nevěříte?

A co vám při konzultaci bude povídat? Bude vás přece motivovat! Motivovat abyste si šli za svým cílem a nenechali si do toho kecat od ostatních! Přesně tak 20letý floutek vám bude říkat, jak to v životě chodí a jak se stát úspěšným, protože má léta zkušeností a ví jak na to! Ve finále vám jen bude citovat svá moudra, kterými zaplavuje svoje fb stránky a svůj profil.

Honzíku vole, tos vymyslel! To si budem říkat každý ráno!

Kromě těchto mouder, které do vás bude dokola hustit občas vypustí i nějakej svůj tajnej tip, tajnej tríček, tajnou fičuru, kterou nikdo z vás netuší, ale Jenda je tak hodnej, že vám to propálí takhle zadarmo jen tak, na fb. Kámoš!

Neuvěřitelně překvapivý zjištění! Ušetřil tím určitě plno lidem dost peněz!

Pokud s váma chce spolupracovat, hodí vám na fb nebo instáči zprávičku, kde se pochlubí tím jak je úspěšnej, jak ho sleduje přes 30 000 lidí a jak ve svých 20 letech vydělal první milion. Čte se to všechno hezky, ale to by nesměl bejt Jenda kripl a lhář. Zejména pokud na fb šoupne tuhle fotku, jak se „vydělá první milion“.

„Jednoduchý..“

Jo Jendo, jednoduchý to takhle je, ale pokud prodáš produkt za 200 Kč 5000 lidem, tak sis milion nevydělal, milion je jen obrat. Něco tě ten produkt stál v nákladech – náklady to jsou Jendo věci.. ale ty vole my ti to neřeknem, zaplať si 500 za konzultaci přes Skype a můžem se pobavit. Vem s sebou i Majka protože to je podobnej expert, kterej tvrdí, že když jeho kanál má 27 milionů zhlédnutí, tak ho vidělo 27 milionů lidí, vtipálek.

Takže to máme z krku jeho miliony.. teď těch 30 000 sledujících co všude uvádí. Když kouknem na jeho fb, tak tam má zhruba 1000 sledujících, jeho nejpokrokovější social media marketing pyčo společnost má úctyhodných 734 lajků a na jeho instagramu je přes 15 000 sledujících. A to nás zarazilo – fakt se najde tolik lidí, co ho sleduje? U toho fb to chápeme, tam ti sledující naskákali až po tom, co byl proprán v médiích jako kašpar a lidi to olajkovali aby se mohli smát nad jeho moudrama a pro něho to nemá žádnej význam, protože z nich pro něj prachy nekápnou. Ale ten instagram nám vrtal hlavou. Netrvalo dlouho a dostal se k nám screen od jedné módní značky, která kontaktuje hezké holky na instagramu, posílá jim své hadry a holčičky se v nich pak fotí a sdílejí to dál – fajn byznys dokud nenarazily na instagram se jménem „Betkamala“ Podle fotek mladá hezká roštěnka s cca 25 tisíci sledujícími, takže ideální kousek na propagaci. Se slečnou chvíli komunikovali, 2x jí posílali hadry, ale slečna si je nikdy nevyzvedla. Pak se ozvala sama potřetí, že si poštovné zaplatí sama jestli je ještě možnost spolupráce.. Tím spolupráce skončila a po pár měsících se najednou z instagramu mladé roštěnky stal instagram koho? Ano Jana Plavce! Takhle se kurva sbírají sledující! Namrskáte tam fotky nějaký kundy, sbíráte na ní sledující a když se počet dostane na váš potřebný, tak si profil přejmenujete na svoje pravé jméno, dáte tam své pravé fotky a pak se oháníte tím jak jste úspěšní a kolik vás na instáči sleduje lidí!

Když se dnes správce instragramové módní stránky podíval zpětně do starých zpráv, už to nebyla dívenka, se kterou půdovně komunikovali, ale profil Honzíka Plavce

Co ale Jendovi nedošlo – že honičové co koukali na fotky holky v plavkách nechtěj koukat na Plavce a jeho moudra a tak začli odběry rušit, z 25 tisíc už je na patnácti a stále to klesá, mrzuté. Ve finále jeho úspěšná marketing firma dopadá tak, že Jenda dělá PR stylem – sdílím na svou zeď video od firmy co mám propagovat a budu doufat, že to plno lidí olajkuje ať se to šíří dál! A jak to dopadá?

Yes! Aspoň ten fotr tam ujebal lajk!

Jenda navoněná bída se ale nedá, hejtři ho nezajímají (i když je teda aktivně maže v komentech), hejtři podle něj dokazují jeho úspěch – tak určitě, zejména když všude na fotkách drahý mobily, drahý auta, tuhle kára, támhle kára a pak tě přisthnem jak se proháníš po Praze ve škodě citigo..

Posted in Zakázané příspěvky | 9 komentářů

9 Responses to Kamarád MajkNeníPána Jan Plavec – Taky podvodník a lhář?

 1. Mikenenipanmikejekokot napsal:

  Ty vole.
  Líp byste udělali kdybyste dali těch 500, natočili to a pak to sem dali ať vidíme realitu 😀

 2. Paul napsal:

  😀 😀 😀 😀 😀 věděl jsem, že to je mrdka, ale že až taková 😀 😀 😀 😀 prostě klaun jak hovado 😀 😀 😀

 3. venca napsal:

  v pohodě.ten hoch se chlubí že vydělává xx milionů a je to velkej šeef malý firmy atd…vydělává ročně škváru co nemá prodavačka za celej život a NEDOKAŽE SI VYLÉČIT BEĎÁRY A KOUPIT SI KLERASIL ZA 50KČ…..JE TO navoněná bída přesně jak napsal admin,,,není sám je jich víc.tenhle člověk by v lese nepřežil ani 2 dny.ani brambory by nedokázal sklidit natož pak uvařit a oloupat.nejhorší je že je to špatnej vzor pro děti a mládež.jinak von a pán POHODA skončej stejně.možná i na jedný cele…..je to jen otázkou času.perfektně mě ale bavej *s5* *s5* *s5* *s5* *s5* *s5*

 4. Lachec napsal:

  Hoši s tím milionem jste se přepočítali.
  Pokud prodáš produkt (chápej uzavřeš pojistku) 5000 lidem, kteří za to platí 200kč/měsíc a ty z toho máš provizi 17kč/měsíc, tak máš za rok vyděláno 5000 x 17 x 12 = 1.020.000kč

  • Fantom napsal:

   Hochu a když s 5000 lidma uzavřeš pojistku, tak tě to v nákladech nic nestojí? Fakt nic? Nevážíš si svýho času kterej tomu věnuješ (a že u 5000 lidí to nebude málo), projetým PHM, spotřebovanýmu materiálu, že to nepočítáš jako náklady?

   • Lachec napsal:

    Na to by ti mohlo stačit 100.000kč které vrazíš do telefonování a pohonných hmot a i tak je to pěknej vývar. Každopádně tento způsob obživy neobhajuji. Díval jsem se na to čistě z matematického hlediska. Ono podepsat 5000 smluv v jednom roce je dost nereálné.

   • Plavcova mama s penisom napsal:

    Pavcov čas je bezcenný tak ako jeho existencia.

 5. kekot napsal:

  😀 Ad účet na IG. – Asi si jako každý druhý koupil účet od „farmera/farmerky“ followerů – na svůj/fake účet udělám X tisíc uživatelů a prostě ho prodám … není potřeba aby si to farmil sám 😀 nicméně LOL

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz