Krátká charakteristika Agresora – Adam Anus

Extrémně výstřední, psychicky nemocný zvrácený homosexuál s neovladatelnou zálibou v latexu a bizarních sexuálních hračkách zejména na veřejném prostranství…

 

 

 

 

Nachází útěchu v sebepoškozování, zejména biči s ostrými hroty, vidlicemi na pletení, které si zavádí hluboko do močové trubice, řezáním se žiletkami pod nehty či genitálií, silným škrcením apod. Dále také komentováním na internetu, kterým je dobře znám což mu slouží jako mírná filtrace jeho už tak obrovské psychické frustrace, charakteristickým a zároveň i hodně zvláštním rysem, kterým se vyznačuje, je neustálý široký úsměv na tváři, a to za jakéhokoli psychického stavu. Je také charakteristický svou škodolibostí a vyžíváním se v utrpení druhých.

Mezi jeho aktivní koníčky patří slídění na internetových seznamkách, kde se aktivně vysmívá zoufalým jedincům a jejich zoufalým pokusům nalézt svou životní lásku… Dále také občas vytváří ženské profily pod kterými žadoní nahá mužská fota nad kterými poté provádí aktivní sebeukájení… ,,Není to vůbec těžké, muži mi ta fota občas posílají ještě dříve, než-li se vůbec stačím optat, už jich mám nejméně pět tisíc a musím přiznat, že občas není na škodu pořádně vyždímat tu svou statnou VeleZkušenou věčně hladovou šavli nad pořádným cizím klackem,“ dodává se širokým úsměvem na tváři Adam.

Jeho otec byl homosexuál se zoofilními sklony a matka byla schizofrenní lesbička závislá na alkoholu a drogách, která ho hned po porodu do záchodové mísy odložila na tamější místní popelnici… Do svých pěti let žil v dětském domově a už v té době se vyznačoval neustálým kálením a pojídáním svých vlastních výkalů přičemž si moc rád zaváděl různé předměty do análního otvoru, jako dítě také miloval očkování a neustálé kárání. ,,Byl jsem velice zlobivé dítě, miloval jsem ten pocit být bit a neustále hubován, ten pocit ponížení a krutosti je krásný.“ Přiznává nadšeně Adam. Svou první sexuální zkušenost zažil už jako čtyřletý se svým kamarádem na záchodcích dětského domova.

V pěti letech byl adoptován, paradoxně homosexuálním párem, který ho zasvětil do tajů rozsáhlých homosexuálních praktik. Jako mladík miloval sledování svých adoptivních rodičů skrz klíčovou dírku když se oddávali divokému sexu přičemž on sám divoce masturboval. Školní léta pro něj rozhodně, jak by se mohlo zdát, nebyla žádný med, striktně odmítal nosit typické chlapecké oděvy a nosil pouze výstřední do očí bijící extravagantní ošacení.

 

Vše se završilo tím, když v osmé třídě přišel do školy v kovbojském klobouku, koženým obojkem s hroty, koženou vestičkou, latexovými kalhotami s výrazným výkrojem na holou prdel a mohutným gumovým vibrátorem, který nepřehlédnutelně čouhal z Adamovo opět kožené kabelky… Po usednutí do lavice si svého 30 čísel dlouhého kamaráda uložil na židli a rozpoutal divokou anální jízdu přičemž levou rukou intenzivně masturboval a pravou se silně mlátil do obličeje… za tento delikt byl okamžitě vyhoštěn ze školy.

Předcházelo tomu sexuální obtěžování chlapců, zejména na záchodcích, kde netrpělivě čmuchal až se nějaký žák mladšího ročníku uráčí dojít o hodinu na WC… Dále také masturbace nad oblečením svých spolužáků po čas tělesné výchovy při které trpěl neustálým tvrdým kožená tanga rvoucím ztopořením.

Za své chování si prošel tvrdou šikanou, což ovšem nemělo žádný smysl, protože to byla jedna z věcí, kterou Adam nadevše miloval, neustále vyžadoval tvrdé mlácení až do krve, které u něj vyvolávalo neskutečný pocit sexuálního vzrušení, jednou když byl po škole tvrdě zbit, dosáhl silné ejakulace jejíž obsah si poté veřejně rozmazal po celém obličeji… Chlapci ze dne na den se šikanou přestali a začali se Adamovi obloukem vyhýbat, to se mu pochopitelně vůbec nezamlouvalo.

Jak šel čas, Adam začal vymetat jeden Gay Bar za druhým, mimo jiné se stal držitelem rekordu za nejvytahanější čokověnec, který najednou dokázal pojmout až 4 tlusté pet lahve… Mimo jiné se také velice rád účastnil různých Gay akcí jako například kdo vypije nejvíce mužského semene na čas, Adam vždy zvítězil a s necelými deseti litry byl nejednou nucen odjet do místní nemocnice na vypumpování žaludku… Má také odseděno dohromady celých 8 let v kriminále, kam se dostal svou vlastní vůlí protože ho neskutečně vzrušovala představa, být hromadně šukán ostatními spoluvězni po kterých také požadoval pořádnou každodenní nakládačku.

Chlapi v uniformách miloval a zejména jejich obuchy… Adam se vyznačoval neustálou až přehnanou extravagancí, kterou se ve svém městě vyznačoval a neexistoval jediný obyvatel, který by s touto nemocnou existencí nebyl obeznámen, zejména místní muži se nacházeli ve vysokém nebezpečí. Velmi rád provokoval místní policii, před kterou ještě raději utíkal… ,,Ten pocit bezbrannosti když vás pronásledují ozbrojení policisté za to stál, a to ani nemluvím o nasazených poutech, ten pocit mne doháněl k naprostému sexuálnímu šílenství,“ nechal se slyšet Adam.

Předvádění se veřejně v latexovém oděvu se čtyřiceti centimetrovými podpatky a viditelnými genitáliemi, spolu s plynovou maskou na obličeji od které vedla trubice zavedena přímo do análního otvoru vyvolávala u místních rozporuplné reakce načež byla sepsána petice na okamžité vyhoštění z města. Zvláště pracovníci zdejší nemocnice museli pocítit obrovskou úlevu, protože dle slov lékařů byl Adam více než častým hostem. ,,Chodíval sem prazvláštní muž oblečený ve velice nevhodném až silně nechutném ošacení, který měl ve svém vylučovacím traktu zavedené různé předměty… at‘ už to bylo dětské malé autíčko, nože, porcelánová váza, klíče, kaktus, cuketa či dokonce starý fén z roku 1976… Jednou operací jsem strávil klidně i 6 hodin a takto se to opakovalo vícekrát, dle mého se v tomto onen muž opravdu silně vyžíval,“ nechal se slyšet místní lékař.

V současné době Adam přebývá v různých nápravných zařízeních… Trpí virem HIV a je o něm známo, že bez pořádného monstrózního  DILDA v prdeli není schopen usnout. Spolu s ing.Bukvou a Nekrofilným_samojebem od kterého pochytil počáteční LOOOOOOOOL patří do kategorie silně nebezpečných jedinců, které není možno zařadit do běžného lidského působení.

Posted in Uncategorized | Tagged as: , , , , , , , , | 1 komentář

One Response to Krátká charakteristika Agresora – Adam Anus

  1. Spičihněv napsal:

    Včera jsem přemýšlel nad konstrukcí vodíkové pumy. Když se nad tím člověk zamyslí, tak by se to opravdu vešlo do elegantní koule o průměru do 50cm.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz