Mike už není pán?

Co nového je u Mikeše od našeho posledního článku? Je toho celkem dost! Plno věcí určitě víte – nechal se oficiálně přejmenovat na Mike Pán, spustil svůj super projekt Anti EET, který podpořil reklamní kampaní kde byl píčo zabáslej! Ale krom takových píčovin se událo i pár zásadních věcí, které plno z vás určitě potěší a nejeden z vás se nad těmito novinkami uspokojí!

Co je tedy nového? Z Mikeše se stává čímdál větší lhář. Pokud jsme to o něm tvrdili před rokem, tak tentokrát to platí dvojnásob. Lže kam se podívá, zapomíná komu kde co nalhal a do svých lží se pak sám zamotává. Byznys se mu hroutí, protože 98% úspěšnost jeho firmy proti pokutám není tak úplně 98% úspěšnost. Ty tisíce klientů nejsou tak úplně tisíce a jeho super novej projekt proti EET neběží úplně podle Majkýho představ a ani po jeho super reklamní kampani, kde se nechal na oko zavřít do báně,  jeho počet klientů nepřekročil tříciferné číslo. A pozor! To Majký nedávno ve videu prohlásil, že měsíčně na daních zaplatí téměř dva miliony! Měsíčně! Dva míče! Na daních! Píčo!

A protože je Majk multimilionář (jinak si ty daně neumíme vysvětlit), tak už je takový kápo, že si koupil vlastní byt! Jo, pracháč jak svině a koupí si byt! Konkrétně si koupil bejvák v tomhle super baráčku na Andělu!

Prostě kvalitní bydlení pro takovýho velkopodnikatele! Nějak nám to ale nedalo a nechce se nám věřit, že by Majk opravdu koupil byt v takové hrůze. Tak jsme trošku pátrali a vypátrali, že podle videí z jeho bytu se jedná o podkrovní byt. Jeho jméno samozřejmě v katastru jako majitel bytu nikde nefiguruje, protože je chudej vandrák, nás ale stejně zajímalo, komu tedy byt patří, když od něj tatíček dává ruce pryč. A hle, byt je psaný na jistou paní Hripsime Siblova Nalbandyan. Paní pracuje v bance v Rusku, dříve ale absolvovala v ČR školení a podle jejího profilu umí česky a arménsky jako rodilý mluvčí. Majk je arménec a v několika videích se zmínil, že jeho matka v ČR nežije, že žije a pracuje v cizině (Rusku). Že by maminka tedy zajistila synáčka? #POHODA

To máme tedy jeho bydlení, takhle tedy vypadá jeho „Koupil jsem si byt“. Nyní zpátky k jeho podnikatelským aktivitám. Majk v jednom videu tvrdil, že mu jedna vlivná osoba předtím než zemřela, předala extra tajnej píčo archiv, kterej ale smí zveřejnit až 10 let od smrti té vlivné osoby. A až to zveřejní, tak to se všichni budem divit, to budem všichni čumět co se na koho slavnýho dozvíme! Ano, vážně tohle on dokáže s vážnou tváří vypustit z držky. U Majka totiž pracuje bejvalej ministr, soudce, 50 členej tým právníků vole a tak nějakej tajnej archiv od vlivný osoby je přece samozřejmost! K tomu všemu ještě přidá perličku, že jeho si nikdo nedovolí sundat, protože za nima stojí politická strana jako! Takže bacha, protože se jako malej vyfotil tady s okurkou, vsugeroval si, že za ním jeho silná strana bude stát stůj co stůj a budou nad ním držet ochrannou ruku.

A to taky víte, že Majk si veřejně stále sere do huby s pojišťovnou na pokuty v jeho marketingových akcích na fb?

Víte, že 62% klientů je s pojisteninapokuty.cz déle než 3 roky, i když doména byla založena teprve loni?

A když se ho někdo vůbec dovolí zeptat jak je to možné, tak zmíní, že tím myslí klienty předchozích „pojišťoven“ v kterých měl prsty Kocourek. Ale zase zapomene na to, když někdo připomene průsery právě těch předchozích pojišťoven, že s nimi vlastně nemá nic společnýho.

A někteří z vás si vzpomenou na jeho post, cca 2 roky starý, kdy se chlubil, jak VYTVOŘIL se svým týmem programátrů hru mafiaonline.cz? Jak to je celé vlastně jeho tvorba, že celou hru vymyslel, provozuje a podobný srajdy? Zkuste si najít web mafiacontrol.com a vytvořte si také hru, překvapivě to zvládnete bez týmu programátrů, jediné co musíte vymyslet, je název hry a hotovo? Ano, jedná se jen o formu affilate programu. Majk nic nevymyslel, nevytvořil, jen se přihlásil do programu hry, kterou vymyslel a „naprogramoval“ někdo jinej, jemu to hodí sem tam pasivní příjem, pokud si někdo z těch pár bláznů co to hraje, koupí něco do hry za reálné peníze.

Protože Majk je podnikatel mnoha směrů má i eshop s kvalitníma hadrama s nápisem „pohoda“ po kterém šílí davy lidí. A prý je o to takový zájem, že v jednom videu řekl, že to musí dát do slevy (marketing píčo). Ne, jen ty jeho mrdky který koupí za 150 Kč kus a za 1000 prodá nikdo nechce, doma se to válí, tak holt musí s cenou dolů. Aby prodej ještě víc podpořil, napadaj ho fakt super marketingový kousky alá Honza Plavec. Třeba jako tenhle post, kdy ho zastaví hlídka PČR kvůli tomu že jel 150 Km/h na padesátce a on jim zavře hubu dvěma jeho mikinama. Jasně! Ona hlídka, která by zastavila kreténa co letí o kilo víc netouží po ničem jinym, než zrovna po jeho mikinách!

I když vidíme, že se Majk jako fakt vole snaží, tak to prostě na uživení nestačí a tak se snaží o spolupráci s firmami, kterým dělá ve videích nebo na fb promo. Třeba nedávno se na jeho fb objevila fotka z Apple pointu, kde se fotí s prodavači a všichni mají na sobě krásné kšiltovky s nápisem „POHODA“. Majk udělal reklamu, shrábnul nějaký prašule za propagaci a pak to začlo. Na apple-point se snesla kritika stejně jako na ostatní podniky, které navázaly spolupráci s pohodou Majkem a dostaly takový čočky a počet negativních recenzí, že hodnocení na facebooku raději odebrali a na heuréce museli promazat.

Po pár hodinách fotka z Majkovo profilu zmizela a apple point si rychle uvědomil, co za chybu udělal a za spolupráci se do teď stydí.

Firmy se tedy začínají stydět za spolupráci s Mikešem a buď ji rovnou ruší, nebo zapírají. Stejně jako MyAirlines.cz, které se u Majka na profilu objevovaly často, musely pod náporem kritiky zrušit hodnocení, protože v něm dostávaly takovou negativní vlnu recenzí kvůli spolupráci se zmrdem, jako nikdy dřív. Občas k tomu firmy ale přijdou jako slepé k houslím, třeba jako u videa TVTvixx u kterých si zaplatili propagaci na Spinnery. Konkrétně šlo o firmu giftico.cz. Ti ovšem netušili, že si TVTvixx do videa pozvou právě Majka, kterej sice spinnera drží v ruce pár vteřin, i to ale stačilo na to, aby se na ně opět snesla kritika, za spolupráci s takovým zmrdem a i oni museli zrušit hodnocení firmy, protože se propadalo hluboko do záporných hodnot.

Majk tedy začíná bejt zoufalej, protože byznys nešlape, firmy ho přestávají chtít a tak se chytá posledního stébla a pokouší se o spolupráci s bubbleology, se kterými odřekli spolupráci snad všichni youtubeři, kvůli jejich kauze v pořadu A dost! a jejich lhaní o složení nápoje.

Jenže Bubbleology mu trn z paty moc nevytrhne a možná ani na spolupráci nedojde až si někdo od nich přečte tenhle článek, nebo se podívají jak dopadly předchozí spolupráci s jinými firmami. Jediné co tedy Mikeše teď živí jsou příjmy z youtube. Jenže jemu už se hroutí i jeho youtube kariéra a to proto, že na youtube nahrává obsah, který mu nepatří a vesele nahlašuje ostatní videa. Bohužel pro něj se mu to teď vrací jako bumerang a videa z jeho kanálu postupně mizí.

A víte kam vede porušování smluvních podmínek youtube?  Zejména nahrávání videí, ke kterým člověk nemá autorská práva? Začne to upozorněním, poté zastavením monetizace (Majk tedy v současné době nemá z youtube ani korunu), postupuje to zákazem nahrávání videí po určitou dobu a končí smazáním účtu. To by ale nebyl mike, kdyby zas nevytáh z rukávu nějakou super lež, který ho vystřelí opět do výšin, mezi elitu!

Takže Majk má jako jedinej jůtůber v ČR úplně exkluzivní smlouvu (pff nějaký dvě hudební vydavatelství přece nebude zmiňovat jaký), která mu dovoluje beztrestně porušovat smluvní podmínky.

Majk teda nahrávat videa může podle něj dál, nemá zastavený ani zpeněžení jak tvrdí a vše je v pořádku. Majku ty sedmilháři, jak je teda možný, že normálně vydáváš 4 videa týdně a teď je na tvém kanále celých 14 dní úplné mrtvo? Vůbec nic? Ani jedno pravdivé a ani jedno fejkové video? Žádný nadávání měšťákům, honění si trika kolik vyděláváš, chlubením jak máš píčo tajný archívy ani žádnej trapnej fejkovej prenk? Že by zbytečná práce, když bys z toho neměl ani korunu? Nebo že by snad opravdu padl dočasný zákaz nahrávání? Co tvůj tým právníků, jakto že to neřeší?

#POHODA

 

Posted in Zakázané příspěvky | Tagged as: , , , , , , , | 38 komentářů

38 Responses to Mike už není pán?

 1. Ocko napsal:

  Perfektní všeříkající článek. Jestli doteď Mikysek neprasknul tak je to držák 🙂

 2. MikePohoda napsal:

  Pecka, super investigativní článek 🙂

 3. Honyyz napsal:

  Nemá jen příjmy z youtube. Je to uznávaný finanční poradce. Už v 17-ti byl manažer.

  https://www.youtube.com/watch?v=f-xixAjhL10

  • Mare napsal:

   Uznavany manazer v 17 letech 😂😂. Ikdyz v OVB je to mozny, to je pravda, blbecku je tam dostatek 😂

 4. Omar Omarovič napsal:

  S tímhle arménským debílkem už nechce mít nikdo nic společného, konečně.

 5. Mike jsem kokot napsal:

  TAdy někdo proti mě jede naky účelovky ? všichni jste zaolacení kdo vás platí, která strana ? nebo kalousek ?

 6. #Pohoda napsal:

  Pobavilo 😀

 7. Ten jinej napsal:

  mike je lhář, vy jste jeho haters a já mám všechno a všechny v píči takže asi tak.

 8. Ložan napsal:

  Skvělej článek. Jak to všechno krásně zapadá. Kokůtek jeden!

 9. MajkMáUhnilejPytel napsal:

  Jako bych to nevěděl od začátku.hned jak jsem tu kurvu viděl věděl jsem,že je to malý rozmatlaný pablb.Jako většina dnešní mládeže …. Kundo táhni do práce!!!! XD XD XD MajkJePíča

 10. Spičihněv napsal:

  Byla to krásná honitba, děkuji!

 11. HIV napsal:

  REMOVE KEBAB

 12. 13 napsal:

  není co dodat. super článek.

 13. Pohoda napsal:

  Právě jsem to dal přečíst jeho oblíbenci 😀 😀

 14. Aťžijekarma napsal:

  🙂 super článek borcí ani nevíte jak mně to zahřálo u srdíčka 🙂 jsem totiž nepřející zmrd 🙂

 15. NoOfenzivne napsal:

  Akorát u tě stránky se někdy děla, ze se založí na 1 rok. Echo expirovat a pak znovu obnoví problém je v tom ze se do databáze zapíše datum tohoto obnovení . Argumentujete mi tu však jeho komentářem tudíž se ho nechci zastávat ale jen podotknout.

 16. ZedZed napsal:

  …kdo s čím zachází, tím také…do Kandaháru s ním…

 17. Lasy napsal:

  Jako dobrý článek, ale mohli jste trochu zvětšit písmo – musím mít velikost stránky na 150 % abyhc to takhle pozdě večer přečetl

 18. NSDAP napsal:

  Jakožto jedinná strana nebojící se říkat pravdu, souhlasíme že Michal, ne-árijský i nežidovský syn bankéřky je tento píčo pán chráněn naší stranou!

  NSDAP vždy za Protektorátem Čechů a Moravanů, od Masarykové pouliční židokracie, přes Heydrichyádu, až po Lidice!

  • Policie ČR napsal:

   Prosíme o Vaší identifikaci. Pokud neučiníte sám a členové Vaší organizace. Budeme nuceni dojet na místo IP uživatele NSDAP. Protože jeho název je přímy symbol potlačující lidská práva o zákoně genocidiu!

   • Oliver Stone napsal:

    Domnívám se že zde jedná o spiknutí, jehož cílem je rádoby vtipkovat a bavit. Stejně jako Charlie Sheen (šín). Pane Putine, víme o Vás! JFK je někde tady.

   • Pica napsal:

    Ty jsi tez dobre pravo ty debile, jde videt na jake perverzni stranky lezete 😀 a normalne bych to hlasil vasim zenam…ooo..vlastne.my zijem v homosexualnim state, takze spise vasim muzum to nabonzuju..vy sodomiti 😀

 19. Pohodicka pohoda napsal:

  Jeste se zbavit toho ocasa Bena Cristovava nebo jak se ten picus jmenuje se a budu možná i spokojenej. Jinak kdyby sebou tyhle dva ocasove vzali tu krávu tlustou Koktovou nezlobil bych se. Pohoda

 20. Khazex napsal:

  Sdílet, sdílet a sdílet! 😀 Dobrá práce :)´

 21. Dominik napsal:

  Super článek !

 22. Marián Babiš napsal:

  On ví co jeho matka udělala, ta rozkuřovačka z CSSD ho smíchala a on ted nepatří ani k jedné rase. Otcova strana ho neuznává. Tak se mstí tím, že si z českých nevyvinutých děcek dělá šašky a lže jak cikán nebo čmoud celému okolí. Poldové mu nemůžou rozbít tlamu, když je to Sobotkův chráněnec.

 23. Honzík Plavců napsal:

  Takhle shodit Miho nejlepšího kamaráda… Ale jo, tak máte pravdu. A aby ten článek byl na 100% pravdivější a něj jen na 99% tak jsem se nad ním opravdu vyhonil, jak se praví v nadpisu.

 24. copy napsal:

  jeho matka nie je tá majiteľka bytu na Andělu.
  Jeho matka je http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/2817-tatana-nersesjan

 25. copy napsal:

  tu má lepšiu fotku – Mike je v tvári celá mama http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/krajska-radni-nersesjan-je-vazna-adeptka-na-ministryni-20140115.html

  a ti je wiki aj s celým menom: Taťána Valentová Oganesjanová Nersesjan. Narodená v Arménsku. Taťána Nersesjan je rozvedená a má jedno dítě (Mikael Oganesjan), žije ve Vsetíně.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Ta%C5%A5%C3%A1na_Valentov%C3%A1_Nersesjan

 26. copy napsal:

  jeho matka určite nie je hrdá na synáčika.. pôsobí a rozpráva rozumne (aj keď ČSSD ako strana mi nie je sympatická)
  https://www.google.sk/search?q=Ta%C5%A5%C3%A1na+Nersesjan&newwindow=1&client=firefox-b&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwiy9LviocvUAhVpK8AKHSx8BIUQ_AUICSgA&biw=1280&bih=627&dpr=1.5

 27. Petr napsal:

  Špatná reklama je také reklama. mIKE nejspíš ještě nikdy nedostal pořádně do držky. A jelikož neví jak to bolí všemi opovrhuje a má z nich prdel. A však boží mlýny melou pomalu ale jistě.

 28. Vitek napsal:

  Ano, máma Mikiny je Hripsime Šíblová Nalbandyan. S fotrem Mikiny se rozvedla pravděpodobně mezi lety 2008 – 2010 když pracocovala v CITIBANK, tam totiz poznala Martina Šíbla, který s ni pak pracoval/pracuje v Moskvě.

 29. Sajbonk napsal:

  Neskutečný dement!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz