MikeUžNeníPolitik – Nejrychlejší konec v politice

Budou to tři měsíce od našeho posledního článku o velkopodnikateli se stamilionovými obraty Mikešem. Dnes si ukážeme jeho vstup do politiky a následný rychlý konec. Člověk by řekl, že té srandy okolo něj už bylo dost, ale teď dámy a páni, teď se budete smíchy plácat do stehen hodně dlouho.

 

 

Ještě než se pustíme do jeho politické kariéry, ukážeme si pár věcí z jeho podnikání.

Kdysi existovalo takové družstvo, konkrétně „Motoristická vzájemná pojišťovna, družsvto“, které provozovalo několik webových stránek (to je to družstvo u kterého byl pojištěný „Tvrdej Bob“ a od kterého se Kocourek s Mikešem distancuje). Po nějaké době tyto „pojišťovny“ přestaly plnit své závazky a sliby a nasekaly si velkou spoustu nespokojených klientů.

Další recenze si můžete dohledat sami, je toho opravdu dost. Kocourkovi se to sesypalo jak domeček z karet, sebral prachy, na klienty se vysral a ti se díky tomu samozřejmě dostali do problémů. Aby to nevypadalo tak úplně špatně, vydali tenkrát na své fb stránce toto prohlášení.

14 dní na to ovšem zaregistrovali doménu pojisteninapokuty.cz, ve které je Mikeš údajně jednatel a dělal na něj tu slavnou reklamní kampaň na youtube. Tuto doménu provozovalo nové družstvo „Česká vzájemná pojišťovna motoristů“ to přece na oko, aby se nepropálili se špatnou pověstí. Chytřejší si toto spojili a věděli hned o jakou povedenou „firmičku“ se jedná. Ti jednodušší si ale pojištění u české vzájemné udělali a řekli si, že tohle už bude v poho, že Majký má přece za sebou tým právníků, ministrů a politickou stranu. Přesně tyto klienty by mělo značně znepokojit tohle.

Zde je vše v „pořádku“ pojisteninapokuty.cz jede pod „novým“ družstvem s čistým štítem

Tady už to moc v pořádku není, od srpna jede pojisteninapokuty.cz pod původní profláklou průserama ověšenou Motoristickou vzájemnou pojišťovnou.

Jak je možné, že Motoristická vzájemná pojišťovna v únoru 2016 oznámí, že končí z důvodu změny legislativy a o rok později se z ničeho nic objeví jako společnost provozující pojisteninapokuty.cz trošku zvláštní, nemyslíte? Prostě a jednoduše je v tom opět levá od Kocourka, kterému už pořádně teče do bot. Co na to klienti? Na jejich místě bychom začli propadat mírné panice, pokud do teď žili v iluzi, že toto nové pojištění je opravdu nové a nemá nic společného s průsery předchozími. To znamená, že najednou všichni klienti spadají pod jiné družstvo, které oficiálně nemá nic společného s tím, u kterého se původně „pojistili.“ Protože je to ale banda idiotů, kteří neumí pořádně nic, tak zapomněli vyřešit platby. Když se podíváte na screeny, sice se společnost změnila, ale platby máte zasílat pořád na stejný účet, to je ale záhadička!

Velkou a zásadní čáru přes rozpočet jim udělal jejich jediný opravdový advokát Mgr. Topol, který už neunesl hanbu, která se na něj snášela a spolupráci s nimi ukončil. To v současné době řeší tak, že si najímají studenty práv, aby za pojišťovnu přestupky pomáhali řešit (asi když Kocourek nemá čas a lítá po soudech kvůli jeho podvodům a exekucím). Bohužel pro ně ale od září přichází novela zákona v tomto znění.

§ 52d (1) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že

              a) poskytne právní služby opakovaně a za úplatu, ačkoli není osobou oprávněnou k jejich poskytování 

               b) použije označení „advokát“, ačkoli nesplňuje zákonné podmínky pro používání takového označení.

         (2) Za přestupek podle odstavce 1 písm.

               a) lze uložit pokutu do 3000000 Kč a za přestupek podle odstavce 1 písm.

               b) pokutu do 200000 Kč. 

Takže končí najímání brigádníků, končí Kocourkovo falešené označování, že je právník a jediný kdo je mohl zastupovat jim vzal roha. Co teď? Už nejspíš nebude 98% úspěšnost, nebudou přibývat tisíce klientů, nebudou stamilionové obraty.

K těm obratům – pokud v našem státě překročí váš roční obrat jeden milion korun, se z vás stává „plátce DPH“. Majký se všude chlubí jak na daních platí x milionů měsíčně a jejich roční obrat se počítá do stamilionů ročně (to ten píčus fakt řekl konkrétně zde v čase 8:55 https://www.youtube.com/watch?v=M7E417E7kDA&), ale ani družstvo ani on sám není registrován jako plátce DPH. Jsou tedy jen dvě možnosti – lže o svých obratech a o tom jak se pojišťovně daří a přes milion za rok se nedostane, nebo tady máme celkem velké daňové úniky.

Moc nás tedy zajímá, co se od září začne s jeho byznysem dít. On si uvědomuje, že to nebude mít dlouhého trvání a tak přemýšlí kam dál. A volba byla jasná – POLITIKA! Ano před pár dny z něj vylezlo, že jde do politiky! Konkrétně za stranu ODA, kterou vzkřísil a vede jistý pan Sehnal. Pan Sehnal je úspěšný podnikatel, kterému patří například Aquapalace v Čestlicích, kde si s ním Mikeš domluvil rande a natočil video. Ve videu Mikeš zmíní, že se s panem Sehnalem domluvili nedávno a nedávno se i poprvé setkali, aby spolu tu Mikešovo politickou kariéru rozjeli. Proč ale Mikeš nešel do té politické strany, která za ním údajně stojí a díky tomu je nedotknutelný? ODA to přece být nemohla, když ve videu říká, že se setkali poprvé, takže opět jen lži jeho chorého mozku. Žádný tým právníků, žádná politická strana, nic.

Mikeš měl tedy za úkol sehnat lidi do jeho politické strany ODA. Jakoby toho nebylo málo, jako správce sociálních sítí si ODA vybrala Plavec Media (to je ale náhodička co?) Ano Jana Plavce, přikyvovače Mikeše o kterém jsme s jeho slavnou a veleúspěšnou marketingovou společnosti psali zde http://agresori-blog.com/kamarad-majknenipana-jan-plavec-taky-podvodnik-a-lhar/

Průser nad průser, ODA po x letech vstane z mrtvých a svěří oživení těmto dvoum umělcům. Mikeš se v livestreamu pochlubil, že za jeden den mu přišlo přes 1700 emailů od jeho fanoušků, kteří chtějí do politické strany vstoupit. O pár dní později pan Sehnal v jednom rozhovoru mluví pouze o 220 zájemcích, kteří se díky tobě objevili (zas ty tvoje počty Mišáku…) a ve finále z nich zbylo pouze 80 relevantních. To je opět celkem úspěch, viď?

Mikeš si potřeboval často polechat ego, ale občas zapomněl, že vlastně shání lidi do ODA a vypustil si do názvu videa takovou pecku

„Kandiduj za Mikejepan“ Majk se s tím nepáře, ODA je už celá jeho!

Druhým tahounem byl tedy Jenda Plavec, který vedl fb stránku ODA. Jeho úspěšná marketingová společnost funguje tak, že příspěvky ODA olajkuje akorát tak Jan Plavec, Plavec Media, fb stránky které spravuje Plavec a nakonec Plavcovo fotr.

Na ODA se samozřejmě snesla vlna posměchu a kritiky, že spolupracují s tímto „podnikatelem“ a „marketingovým guru“ a Plavec nestíhal kritiku ani mazat.

To už Sehnal konečně dostal rozum, zjistil si pořádně o jaké vejlupky se jedná a tak jak rychle začali, tak rychle skončili.

Víte jak krásně to teď kontrastuje s Majklovo sebevědomým příspěvkem na jeho fb stránce?

Ne Majkle, netrháme si vlasy. Plácáme se tady smíchy do stehen. Je krásný vidět, jak sebevědomě si do toho vlítnul a po celých 7 dnech politické kariéry dostal studenou sprchu a padáka i s Jednou plavcem. Co na to vaše ega hoši? Ty musí být teď ještě menší, než ty vaše penisy.

#POHODA #CHUTRUST

Posted in Zakázané příspěvky | Tagged as: , , , , , , , , , , | 1 komentář

One Response to MikeUžNeníPolitik – Nejrychlejší konec v politice

  1. Karel napsal:

    K těm lidem, co chtějí pokuty uhrát na právníky:
    Dobře jim tak, debilům, když neumí jezdit podle předpisů a myslí si, že je z toho prachy dokážou vždy vysekat, tak ať přijdou o prachy i o řidičák.

    O tom, co je ten namachrovaný blbeček zač, musí mít jasno všichni už od začátku. I když, Babiš má taky dost voličů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz