Pojištění na pokuty od Majk je pán – další podvod?

mikeAktuálně slavný jůtůbr Majkjepán všude propaguje „svůj“ projekt Pojisteninapokuty.cz. Pojišťovacích stránek proti pokutám už máme u nás celkem dost, zajímavé je, že za většinou z nich stojí jeden nebo dva lidé. Je Majk stejnej zmrd jako oni, nebo je jen bílej kůň a oběť? Víte kdo je jeho několikrát zmiňovaný brejlatý „právník“ Petr Kocourek?

Na Majkovo videích se několikrát objevila osoba jménem Petr Kocourek, kterého Majk označuje jako právníka a jako kolegu právě z projektu pojištěnínapokuty.cz. Petr Kocourek je zakladatel Motoristické Vzájemné Pojišťovny (družstva).

kocourekTerezka R. jako hokejová kurvička

 Pod tuto „pojišťovnu“ spadá několik dalších projektů na pokuty – například Řešení pokut.cz a Nechcipokutu.cz. Ty byly známé svými průsery, kdy nekomunikovaly se svými klienty  a ti kvůli nim přišli o řidičské oprávnění. Majk se samozřejmě bojí, aby se to neprofláklo, bohužel si občas sám nasere do huby, kdy jednou něco přizná a podruhé dělá blbýho viz tyto dva screeny z jeho fb stránek.

mike

Když mu ale někdo připomene historii této firmy, rychle otočí

mike2Terezka R. jako hokejová kurvička

Tady už to začíná trošku skřípat – Majk má k tomu také důvod. V projektech Nechcipokutu a řešenípokut figuroval právě jeho povedený kamarádíček Petr Kocourek. Nyní několik screenů se zkušenostmi z jeho předchozích pojišťovacích projektů proti pokutám

kocourek3Ošukaná servírka Veronika v Praze!

kocourek5Ošukaná servírka Veronika v Praze!

kocourek2

Takže pan Kocourek se na začátku snaží (zejména vám pomoct se zaplacením pojištění) ale později hraje mrtvého brouka. Občas pár případů přes svého bratra dotáhne do zdárného konce – ať se má čím ohánět jak jsou super a jak fungují, ale jejich tvrzení, že přes 98% přestupků úspěšně vyřeší, je zcela mimo. Obzvlášť vtipné je, když Majk (možná i pan Kocourek, to nevíme) zapřou jeho jakoukoliv spojitost s předchozími projekty a pak na internetu objevíte video, kde pan Kocourek statečně obhajuje jednání firmy resenipokut.cz

kocourek4

Kdyby někdo náhodou nevěděl, jak pan Kocourek vypadá, nebo nám nevěřil, objevil se v několika Majkovo videích i na TV Barrandov

kocourek6Ošukaná servírka Veronika v Praze!

Proč se pan Kocourek tedy montuje do dalšího projektu na pokuty? Je to jednoduché – předchozí projekty skončily katastrofálně, hromadily se stížnosti a špatné zkušenosti klientů. Stačí si projít recenze na jejich fb stránkách:

1

2

Když se pak díky těmto recenzím horší celkové hodnocení jejich stránek, snaží se to pan Kocourek vtipně zachraňovat plným hodnocením z jeho profilu:

3

Samozřejmě jedno hodnocení mu trn z paty nevytrhne, stížnosti se hromadí, nespokojených klientů narůstá a tak to pan Kocourek raději zabalí a jako důvod uvede změnu legislativy a sníženou efektivnost:

4

Aby v zápětí rozjel s „čistým štítem“ další projekt a to právě projekt s Majkem – pojištěnínapokuty.cz, kde samozřejmě znovu obhajuje, znovu slibuje a nějaká změna legislativy a snížená efektivita? Kdepak, zas pojede bomby, nechá si zaplatit od nových klientů a jede nám ta samá pohádka dokola.

Zajímavá je ta rychlost, kdy 15. února podle fb příspěvku končí s pojištěním proti pokutám s kecy jak je to neefektivní a podobně a o 11 dní později už registruje doménu pro další pojištění proti pokutům – tentokrát už právě s Majkem

pojisTerezka R. jako hokejová kurvička

Abychom Majkovo kamarádovi jen nekřivdili, tak v těch předchozích projektech samozřejmě nejel sám. Jeho komplicem byl jistý Jaroslav Voženílek z Pardubic. Rád vystupoval s jiným křestním jménem, například když pracoval u OVB  (ale jaká to náhodička, nedělal tam náhodou s Majkem?), tak si přivlastnil jméno Jakub

vozenilek

Poté co udělal několik průserů u OVB a zmizel, se záhy objevil po boku pana Kocourka v řešenípokut.cz, nyní jako pan Magistr Jiří Voženílek.

vozenilek2

 

Voženílek byl pěknej průserář a po průšvihu s řešením pokut, na něj vypadl kostlivec ze skříně v podobě podvodů v OVB, které kdysi nasekal.

vozenilek3

S Voženílkem v tom jelo samozřejmě více lidí, ale Jarda (Jakub, Mgr. Jiří) byl extra podvodník a odsral to ve velkém

vozenilek4Terezka R. jako hokejová kurvička

 Je to tedy pěkná sebranka, pořád tedy Majka uznáváte, věříte mu, nebo uvažujete o objednání jeho služeb? Věříte i jeho „právníkovi“ Kocourkovi, který za vás bude přestupky řešit a kterým opravdoví advokáti z advokátní komory opovrhují? Víte o tom, že v těchto projektech často zplnomocňujete pouze obecného zmocněnce a ne opravdového advokáta?

Máte zkušenosti s nějakou z těchto firem? Piště do komentářů nebo na náš email!

Posted in Z redakce | Tagged as: , , , , , , , , | 11 komentářů

11 Responses to Pojištění na pokuty od Majk je pán – další podvod?

 1. sd napsal:

  Jsou to kundy, špagát pro ně

 2. Trilobit napsal:

  ty jedna pristehovalecka drza mrdko brzo budes kourit cerky cigansky choboty ty islaaamisticka drzko tahni zmiz koste

 3. Trilobit napsal:

  Zmiz nebo budes zmizelej ty kokote zasranej a tobe podobna verbez doufam ze to tu brzo vycistime

 4. Control napsal:

  Dost povedeny clanek, palec nahoru a jen tak dal 🙂

 5. KT napsal:

  Jest-li chcete usetrit… Nebudte debilove!! Jezdete plus minus podle tech posranych predpisu. I tak denne umiraji lidi pri nehodach.. Je to pruda, oser a na hovno. Ale nikdo vas nezbavi za par tisic za rok pravni zodpovednosti. Nebudte naivni debilove!!:)) Radsi sundejte driv nohu z plynu a za ty prachy usetrene na pokutach a podobnych podvodnicich o vikendu dejte pivko s kamarady:))

 6. Max napsal:

  A to ještě nevíte, že ten hajzl Voženílek si pak založil na bílýho koně nějakýho Tomáše Blechu taky další novou firmu obhajobaridicu.cz a zakazrizeni.cz, ale pořád jsou to stejný mrdky.

 7. neutral napsal:

  Jo, ty nejvic sprosty komenty taky nejsou od veci. 20 letej spratek prej z Armenie s movitym papinkem.

 8. Tomáš napsal:

  Já jsem s firmou Pojištění na pokuty maximálně spokojený. Nikdy jsem s touto firmou neměl žádný problém. Komunikace s nimi byla na profesionální úrovni, ale hlavně jsem ušetřil díky nim spoustu peněz…které bych jinak vyhodil za pokuty! Vyřešení některých případů sice trvalo déle, ale i přesto všechny moje přesupky vyřešily a já neměl žádné starosti a ušetřil spoustu peněz.

 9. David napsal:

  I když občas poruším předpisy a přijde mi pokuta tak musím říct že mi to nijak neuškodí. Zkusil jsem si koupit pojištění u firmy pojištění na pokuty a zatím všechno vyřešily přesně tak jak jsem předpokládal. Rychle a bez zbytečného zdržování. Takže ať přijde jakákoliv pokuta tak nemám už vůbec žádnou starost 🙂

 10. Hugo napsal:

  Já souhlasím s tím že také mohu jezdit bez starostí. Když mě firma pojištění na pokuty zastoupila ve správním řízení vše bylo v pořádku. Nic jsem neplatil a jezdím spokojeně dál. Přeji hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz