Pojištění na pokuty od Majk je pán – další podvod?

mikeAktuálně slavný jůtůbr Majkjepán všude propaguje „svůj“ projekt Pojisteninapokuty.cz. Pojišťovacích stránek proti pokutám už máme u nás celkem dost, zajímavé je, že za většinou z nich stojí jeden nebo dva lidé. Je Majk stejnej zmrd jako oni, nebo je jen bílej kůň a oběť? Víte kdo je jeho několikrát zmiňovaný brejlatý „právník“ Petr Kocourek?

Na Majkovo videích se několikrát objevila osoba jménem Petr Kocourek, kterého Majk označuje jako právníka a jako kolegu právě z projektu pojištěnínapokuty.cz. Petr Kocourek je zakladatel Motoristické Vzájemné Pojišťovny (družstva).

kocourekTerezka R. jako hokejová kurvička

 Pod tuto „pojišťovnu“ spadá několik dalších projektů na pokuty – například Řešení pokut.cz a Nechcipokutu.cz. Ty byly známé svými průsery, kdy nekomunikovaly se svými klienty  a ti kvůli nim přišli o řidičské oprávnění. Majk se samozřejmě bojí, aby se to neprofláklo, bohužel si občas sám nasere do huby, kdy jednou něco přizná a podruhé dělá blbýho viz tyto dva screeny z jeho fb stránek.

mike

Když mu ale někdo připomene historii této firmy, rychle otočí

mike2Terezka R. jako hokejová kurvička

Tady už to začíná trošku skřípat – Majk má k tomu také důvod. V projektech Nechcipokutu a řešenípokut figuroval právě jeho povedený kamarádíček Petr Kocourek. Nyní několik screenů se zkušenostmi z jeho předchozích pojišťovacích projektů proti pokutám

kocourek3Ošukaná servírka Veronika v Praze!

kocourek5Ošukaná servírka Veronika v Praze!

kocourek2

Takže pan Kocourek se na začátku snaží (zejména vám pomoct se zaplacením pojištění) ale později hraje mrtvého brouka. Občas pár případů přes svého bratra dotáhne do zdárného konce – ať se má čím ohánět jak jsou super a jak fungují, ale jejich tvrzení, že přes 98% přestupků úspěšně vyřeší, je zcela mimo. Obzvlášť vtipné je, když Majk (možná i pan Kocourek, to nevíme) zapřou jeho jakoukoliv spojitost s předchozími projekty a pak na internetu objevíte video, kde pan Kocourek statečně obhajuje jednání firmy resenipokut.cz

kocourek4

Kdyby někdo náhodou nevěděl, jak pan Kocourek vypadá, nebo nám nevěřil, objevil se v několika Majkovo videích i na TV Barrandov

kocourek6Ošukaná servírka Veronika v Praze!

Proč se pan Kocourek tedy montuje do dalšího projektu na pokuty? Je to jednoduché – předchozí projekty skončily katastrofálně, hromadily se stížnosti a špatné zkušenosti klientů. Stačí si projít recenze na jejich fb stránkách:

1

2

Když se pak díky těmto recenzím horší celkové hodnocení jejich stránek, snaží se to pan Kocourek vtipně zachraňovat plným hodnocením z jeho profilu:

3

Samozřejmě jedno hodnocení mu trn z paty nevytrhne, stížnosti se hromadí, nespokojených klientů narůstá a tak to pan Kocourek raději zabalí a jako důvod uvede změnu legislativy a sníženou efektivnost:

4

Aby v zápětí rozjel s „čistým štítem“ další projekt a to právě projekt s Majkem – pojištěnínapokuty.cz, kde samozřejmě znovu obhajuje, znovu slibuje a nějaká změna legislativy a snížená efektivita? Kdepak, zas pojede bomby, nechá si zaplatit od nových klientů a jede nám ta samá pohádka dokola.

Zajímavá je ta rychlost, kdy 15. února podle fb příspěvku končí s pojištěním proti pokutám s kecy jak je to neefektivní a podobně a o 11 dní později už registruje doménu pro další pojištění proti pokutům – tentokrát už právě s Majkem

pojisTerezka R. jako hokejová kurvička

Abychom Majkovo kamarádovi jen nekřivdili, tak v těch předchozích projektech samozřejmě nejel sám. Jeho komplicem byl jistý Jaroslav Voženílek z Pardubic. Rád vystupoval s jiným křestním jménem, například když pracoval u OVB  (ale jaká to náhodička, nedělal tam náhodou s Majkem?), tak si přivlastnil jméno Jakub

vozenilek

Poté co udělal několik průserů u OVB a zmizel, se záhy objevil po boku pana Kocourka v řešenípokut.cz, nyní jako pan Magistr Jiří Voženílek.

vozenilek2

 

Voženílek byl pěknej průserář a po průšvihu s řešením pokut, na něj vypadl kostlivec ze skříně v podobě podvodů v OVB, které kdysi nasekal.

vozenilek3

S Voženílkem v tom jelo samozřejmě více lidí, ale Jarda (Jakub, Mgr. Jiří) byl extra podvodník a odsral to ve velkém

vozenilek4Terezka R. jako hokejová kurvička

 Je to tedy pěkná sebranka, pořád tedy Majka uznáváte, věříte mu, nebo uvažujete o objednání jeho služeb? Věříte i jeho „právníkovi“ Kocourkovi, který za vás bude přestupky řešit a kterým opravdoví advokáti z advokátní komory opovrhují? Víte o tom, že v těchto projektech často zplnomocňujete pouze obecného zmocněnce a ne opravdového advokáta?

Máte zkušenosti s nějakou z těchto firem? Piště do komentářů nebo na náš email!

Posted in Z redakce | Tagged as: , , , , , , , , | 16 komentářů

16 Responses to Pojištění na pokuty od Majk je pán – další podvod?

 1. sd napsal:

  Jsou to kundy, špagát pro ně

 2. Trilobit napsal:

  ty jedna pristehovalecka drza mrdko brzo budes kourit cerky cigansky choboty ty islaaamisticka drzko tahni zmiz koste

 3. Trilobit napsal:

  Zmiz nebo budes zmizelej ty kokote zasranej a tobe podobna verbez doufam ze to tu brzo vycistime

 4. Control napsal:

  Dost povedeny clanek, palec nahoru a jen tak dal 🙂

 5. KT napsal:

  Jest-li chcete usetrit… Nebudte debilove!! Jezdete plus minus podle tech posranych predpisu. I tak denne umiraji lidi pri nehodach.. Je to pruda, oser a na hovno. Ale nikdo vas nezbavi za par tisic za rok pravni zodpovednosti. Nebudte naivni debilove!!:)) Radsi sundejte driv nohu z plynu a za ty prachy usetrene na pokutach a podobnych podvodnicich o vikendu dejte pivko s kamarady:))

 6. Max napsal:

  A to ještě nevíte, že ten hajzl Voženílek si pak založil na bílýho koně nějakýho Tomáše Blechu taky další novou firmu obhajobaridicu.cz a zakazrizeni.cz, ale pořád jsou to stejný mrdky.

 7. neutral napsal:

  Jo, ty nejvic sprosty komenty taky nejsou od veci. 20 letej spratek prej z Armenie s movitym papinkem.

 8. Tomáš napsal:

  Já jsem s firmou Pojištění na pokuty maximálně spokojený. Nikdy jsem s touto firmou neměl žádný problém. Komunikace s nimi byla na profesionální úrovni, ale hlavně jsem ušetřil díky nim spoustu peněz…které bych jinak vyhodil za pokuty! Vyřešení některých případů sice trvalo déle, ale i přesto všechny moje přesupky vyřešily a já neměl žádné starosti a ušetřil spoustu peněz.

  • Staniol napsal:

   Dobrý pokus o reklamu… Stejně jako níže David a Hugo… (autorem je zřejmě jedna osoba – možná přímo Oganesjan) Asi ale máte i úspěch u nějakých pubertálních vylízanců nebo naivních bezradných lidiček… A že těch je taky dost – a na tom je tenhle podvod založen. Kdybyste okrádali jen ty zazobané namyšlence – OK, ale pást se na chudákcích je hyenismus…

 9. David napsal:

  I když občas poruším předpisy a přijde mi pokuta tak musím říct že mi to nijak neuškodí. Zkusil jsem si koupit pojištění u firmy pojištění na pokuty a zatím všechno vyřešily přesně tak jak jsem předpokládal. Rychle a bez zbytečného zdržování. Takže ať přijde jakákoliv pokuta tak nemám už vůbec žádnou starost 🙂

 10. Hugo napsal:

  Já souhlasím s tím že také mohu jezdit bez starostí. Když mě firma pojištění na pokuty zastoupila ve správním řízení vše bylo v pořádku. Nic jsem neplatil a jezdím spokojeně dál. Přeji hezký den.

 11. Drtikol napsal:

  Proč si zde marně snaží vylepšit pověst skrze FAKE komenty? To jsou takový zoufalci, že jen mohou si takto vylepšovat image? To je projekt pro puberty, kteří toho drzého cucáka MIKE obdivují, páč ještě neřídí a nezkusili se nechat od něj okrást skrze ne/službu pojištění pokut 😉 Až si zařídí a zjistí, jak MIKE nesmyslně lže, tak ho rychle i ty děcka pošlou do prdele..

  Tupec, co skrze mamon oblbuje hloupoučkou mládež, tomu říkám parazit.. A po 1.7.2017, kdy začal platit nový Přestupkový zákon, už tak drzý ten MIKE nebude, páč jinak ho za tu nevymáchanou hubu pěkně potrápí;-)

  Mike je jen trapný frajírek, ale až si na něm zgustnou a půjde do CPZky, to už bude mít hodně měkké párky 😉 Ale u toho mu nebudou dělat videozáznam, aby mohl pobavit své obdivující puberty;-) Těžko by ho pak brali za frajera, ale jako obyčejné dospělé dítě bez výchovy, které pláče stejně jako každý jiný člověk..

  Holt tohle je ten smutný symbol doby.. Symbol konce doby římského práva a pozůstatků jeho civilizace.. Morální bahno společnosti, co parazituje na hlupácích, to nejsou hrdinové, ale lidské odpadky..

  Skuetční hrdinové nyní slouží na krajních hranicích Evropy a drží průser od nás, dokud to půjde..

 12. Lukáš napsal:

  Já se divým, že k tomu pojištění nemají ještě urničku zdarma… Bože ty lidi jsou fakt vychcaný… Když jsem blbej a udělám přestupek je logické že to mám zaplatit. To je jako kdybych zabil člověka a chtěl na to pojištění abych si nešel sednout do basy… V tomhle státě může podnikat každý a i s kravinou a lidi na to naletí….

 13. Lukáš napsal:

  Koukám, že ty komentáře jsou tady taky kontrolovaný jako u Majka… No nic napíšu to znova. Lidi nebuďte ovce. Už hodně lidí naletělo. Stačí si dát do ARESu pana Kocourka a hned uvidíte v kolika firmách působí. Majk je sice stále šedou figurkou a to už možná stojí za otázku jak až moc šedou… Kdyby se všichni lidé semknuli a podali na něj nebo na Kocourka trestní oznámení za podvod možná by konečně byl důvod jak jim tohle podnikání zatrhnout ale je mi jasné že je to hra a souboj, A nebo mu nkěde v Praze dát pořádně do držky 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz