Slibná cesta českého bojovníka Filipa Grznára

Dámy a pánové, jak už jistě všichni dobře víte, náš VeleZnámý kulturistický guru a milionář z paneláku Filip Grznár rozjel svou velice slibně se rozvíjející kariéru profesionálního zápasníka! Tentokrát si dojel k Benovi pro 50 000,-Kč, které inkasoval za prohru!


<br

 

Jeho vražedná zápasnická bilance nyní činí 3 prohry a 0 výher… ale počkat! Něco tu nehraje… Každý kdo Filipa alespoň trošku zná se nyní pozastaví nad tím, že toto k sobě jaksi nesedí, nemělo by to být naopak? Ano, kupodivu mělo, vzhledem k Fildovo silné hubě by to mělo být více než pravděpodobné…

Tvrdě trénující hektolitry potu potící Filda, před kterým by se zalekl i samotný Conor McGregor, každý den brutálně dře a svou kariéru profesionálního zápasníka bere opravdu vážně! Každý den za hranice totálního maxima, každý den s hlavou narvanou v hajzlu a hubou plnou blitek, každý den v zápalu brutálních tréninků a doslovné nemilosrdnosti svého trenéra Karlose Vémoly prosí boha o milost, aby ho ušetřil trápení a vzal si ho k sobě.. každý den se válí vyčerpán po zemi a lapá po dechu, který né a né lapnout.

Jeho trenér Karlos Vémola v něm vidí budoucnost české MMA a svého potencionálního nástupce v UFC! Nyní ale po těchto tvrdých trénincích Filda nabyl sebevědomí a nejprve přijal výzvu Brazilského zvířete Charlese Andradeho, který si z české chodící hory svalů a Fighterské naděje doslova udělal bouchacího panáka a Fildu k udivení všech přítomných domlátil hned v prvním kole po pár krátkých vteřinách.

To hladovému Fildovi ale nestačilo, své tréninky o něco zintenzivnil a vložil se do toho opravdu celým svým tělem i duší, dalšího soupeře pro něj totiž představoval český, velmi dobře známý učastník české superstar, model a idol pubertálních srdíček kudrnatý černoušek zpívající ve stylu dnes již legendárního Leoše Mareše, Ben Cristovao.

 

Poté co Filda napasoval své napumpované svaly do uplého bílého Kimona, zazněl gong a oba soupeři se do sebe rázem pustili, kdo čekal že tentokrát česká gorila jezdící v nadupaném 5ti litrovém Touaregu zaboduje, hluboce se mýlil… Filda sice vydržel o něco déle než s Charlesem, ale i přesto zápas po pár krátkých chvilkách skončil na zemi se převalujícím a silně po dechu lapajícím Filipem, který se v závěru celého videa nezmohl na nic jiného, než na držku plnou výmluv.

Ben si po zápase nanesl svou pleťovou masku a odešel spokojeně domů, zatímco Filip přešlapoval před Pražskou O2 Arénou kde směrem ke svým fanouškům hrdě oznamoval svůj nadcházející prosincový zápas proti Gigantickému monstru Luboši Raušerovi, kterému se dozajista na každém tréninku plaší kladiva i při sebemenším pomyšlení na svého soka…

V závěru všeho bychom chtěli podotknout, že někteří už si dokáží tipnout jak celý nadcházející zápas dopadne, dle našeho osobního názoru Luboš zadupe Fildu do země takovým způsobem, že Fildovo potrhané haxny vykouknou až na druhém konci světa a budou následně olizovány hladovými Africkými dětmi.

Po dalším prohraném zápase by měl trenér Karlos Vémola také silně popřemýšlet o koupi černého pytle, zda ještě bude chtít kdy Fildu vozit ve svém nadupaném milionovém Mustangu. Množná bychom ještě předtím Fildovi doporučili vyzvat houmlesáckýho tátu Aleše Bejra, či jednoho z nejlepších Fitness trenérů, vykřupance Tomáše Lukáše. Na zápas se těšíme a ač Fildovi nevěříme, pevně doufáme, že ho to nakopne a tentokrát nám ukáže, že alespoň z poloviny dokáže ladit se svou silnou hubou. Zápasu Zdar!

Jak Si Filda k Benovi pro 50 000,- dojel >>>

Posted in Novinky na webu | 1 komentář

One Response to Slibná cesta českého bojovníka Filipa Grznára

  1. bob napsal:

    tak prohrat i s takovymhle chciplym negrem je fakt uz na masli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz