Z redakce *11* – Anarchie

kazajkaDlouho jsem se neozval, co je u nás nového. Ono se vlastně hovno dělo, každej den pořád stejnej. Kluci hledali ty největší péra, humusy, kozy a zase péra a já udělal na stránkách pár změn. Především se mi nepodařilo rozchodit videa, která byla nahraná před datem 17.10.2012, takže máte smůlu, ale pokud máte velkou touhu je vidět, doražte k nám.

 

V posledních dnech se těch změn ale událo fakt dost, proto se o ně s vámi podělím. Ta nejdůležitější je, že Bukva je po aférce se znásilněním zavřený v detenčním ústavu, kde ho dávají dohromady, aby nebyl okolí nebezpečný. Vedení tedy zůstalo na jediném zbylém administrátorovi a to na Fantomovi. Od té doby tady vládne anarchie, ani tento týden to nebylo jiné.

Ráno přicházím tradičně na devátou, ale nikde nikdo. Žádná Kikina pilující si nehty a kontrolování svého bachoru, žádný Fantom zahalený pod plechovkami redbullu a žádný vrzající vozík s Nekrem.

Říkám si pohodička, dneska se i v klidu najím bez hekání z repráků a říhání ostatních.

V tom dorazí Fantom, v košili (!!!) přísným pohledem se rozhlédne po kanceláře a usedá do křesla.

„Kde je zbytek?!“ ptá se vážným tónem.

„Eemm nevím, taky jsem teď přišel, proč?“

„Jakto, že tu nejsou? Proč to nevíš? Takže jsi bez prémií. Bude porada.“

Hmm porada, vedená Fantomem. Co budem probírat, jak velký kozy máme přidávat, nebo jestli je vhodná galerka s patnáctkama, když je označíme jako osmnáctky??

„Jak to mám vědět? Proč bez prémií?? Jsem snad recepční? Ne jsem ajťák!“

„Tak jsem tě teď recepčním jmenoval. Obvolej to a ať jsou v 10 tady.“

Nasraně beru telefon a volám Nekrovi.

„LOOOOOL  co chceš zmrde?“

„Ptá se po tobě Fantom, bude porada.. Prosím doraž co nejrychleji, postupně se mi to odečítá z výplaty.“

„LOOOOL ať mi ten metalista vleze na záda, až tam budu tak tam budu. Zapomněl jsem hands-free, musím držet mobil a odstrkávám se jen jednou rukou, takže jezdím dokolečka, čim dýl mě budeš zdržovat, tim později dorazím. Pa Bartošová!“  típ.

Sotva položím telefon, Nekro vletí do kanclu, celý zadýchaný s prodřenýma rukama od pneumatik a bez pozdravení začíná chystat galerky na web.

„Super, tak jsme všichni, potřebuju si s váma rozdělit úkoly a ujasnit pár věcí.“ Důležitě zahlásí Fantom a poklepe na stůl.

Co chce jako rozdělovat? Jsou tu na ty jejich humusárny dva, já si dělám svoje php, html, css a nechci se podílet na tvoření obsahu z mrtvol, natržených pohlavních orgánů a podobných zvěrstev.

„Bukva v ústavu bude ještě minimálně 14 dní, tak musíme vymyslet, jak to tu zvládnem bez něj. Nekro, ty budeš chodit do práce včas a hlavně každej den. Zaměříš se teď na nějaký galerky kde budou holky s pérama, který nám tam teď díky absenci Bukvice, chybí.“

„LOOOOL jasňačka péra zvládnu, hned jdu na to!“ Nekro šťastně zatleská a odvrzává se zpět ke svému stolu.

„Petře, ty se budeš muset taky zapojit do chodu. Já teď mám samý papírování, jebky, neplatiče, takže nebude moc čas se obsahu webu věnovat. Máš na starosti popravy ISIS a sekci blbečkové.“

Jsem v šoku.. já nejslušnější a nejnormálnější z celý redakce mám dávat ty největší humusy? Vždyť já si při tom musím zakrývat oči a zacpávat uši. Já jsem tady kurva jako ajťák a recepční, ne vole nějakej moderátor.

„Jak já? Já to dělat nebudu! Ani hovno! Co máš jako za práci ty? Vždyť tu děláš půl dne hovno, na papírování je tu Kikina!“

„Kikina je v nemocnici.. Od poslední propustky co měl Bukva, tak se tu za mnou stavil. A zas to na něj přišlo, když si Kikina upravovala podprsenku..“

„LOOOL ten dobytek nám ohnul vorvaně? To je břídil, já ho miluju!“ Pochechtává se Nekro.

„No takže to bysme měli, úkoly jsem rozdal a mizím za děvkama.“ Fantom se škodolibě uculí a zas mizí.

Otvírám stránku, vidím nové video popravy od ISIS. V popisku vyluštím slova jako „tradiční“ a „nožem“.

Říkám si super, to bych mohl zvládnout, těch už sem pár viděl, lepší než topení v kleci nebo grilování. Pouštím video, slyším chrchlání krve a okamžitě odcházím vydýchávat k oknu. Cestou kolem Nekra si všimnu jeho rozdělané galerie.

Vidím plno fotek kde je pánské přirození, většinou zbytek těla bývá dámský, jak je u nás v oblibě, ale v Nekrovo galerii nikoliv. Chlapi, samí chlapi.

„Hele to je jaku v ouklendu dávat tam galerie buzerantů?“

„LOOOL já to úplně baštím, nikdy se mi to tak nelíbilo jako teď, už jedu třetí příspěvek!“ Nadšeně prohlásí a prohrábne se v kalhotech.

Najednou se otevřou dveře a tam Bukva. V pyžamu z ústavu a podivným úsměvem na tváři.

„Zdar zmrdi, dostal jsem propustku tak vás jdu zkontrolovat. …  Píčo vole Nekro co to tam jedeš za buzerantský galerky? Ty vole ale on má celkem dobrý bříško! … Ne vole ne, já už nemrdal takovou dobu, že tu začnu snad slintat i nad chlapem.“

„LOOOOL ty náš kulíšku, tys nám tam nějak zkrásněl!“ Lichotí mu Nekro a laškovně ho plácne po zadku.

„Ještě jednou mě plácneš tak si tě odvezu na hajzl a tam tě protáhnu!“ Vyhrožuje nadržený pacient Bukva.

„LOOOL tys byl vždycky taková kecka, tak pojeď ty frájo!“ Nekro odjíždí směr záchody, Bukva chvíli rozmýšlí, pak se na mě podívá, zalesknou se mu oči, roztáhnou zorničky a mizí v chodbičce na záchody.

Fajn, to bysme měli. Jeden kápo šel prcat děvky do bordelu, druhej prcá našeho invalidního moderátora na hajzlu, Kikina leží v nemocnici s natrženou řití a zůstávám tu já, kterej má strach z krve. Myslím že budete mít na agresorech veselý týden plný sluníčkových příspěvků!

Hajl!

 

 

Posted in Z redakce | 4 komentáře

4 Responses to Z redakce *11* – Anarchie

 1. Grizzlys napsal:

  Vy jste prostě brutální 😀 😀 další super příběh z redakce těšim se na další 😀 😀 hele nechcete rovnou napsat knížku 😀 myslím že by se to dobře prodávalo lidi jsou zvrhlý a kupovat to budou 😀 😀 😀

 2. kokotus napsal:

  chlapci ja vas zboznuju, vy ste takovy hovada smal jsem se jako ISISak pred popravou nevericich 😀 😀

 3. sikis izle napsal:

  hello I love the header of your blog, it is a personal creation?

 4. Amigor napsal:

  Prostě hovada 😀 ale boži, víc takovych článku … 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz