Z redakce *13* – ing.Bukva má pohlavní nemoc?

Bukva, ten čurák, má problém. Vzpomínáte na jeho poslední pracovní pohovor s novou sekretářkou? Tak přeci jen si z něj neodnesl jen fajn zážitek, ale i něco trochu víc 🙂

Sekretářčino tajemství

Ta nová mrška se dostala do provozu celkem svižně, dokonce ani ty naše debilní komentáře už ji nerozhoděj. Někdy proto, že zrovna uklízí nebo vyřizuje maily se sluchátkama na uších a neslyší nás. Někdy zase proto, že má zrovna v puse jednoho z našich ptáků, takže nemůže mluvit.

Jenže pak se stalo něco, co všechny ty fajn věci obrátilo naruby.

To se s ní jednou takhle Fantom loučil, protože šli s klukama na pivko a Klárka (ta sekretářka) zůstávala ještě v kanclu. Když jí mával, zavadil loktem o její kabelku na skříni, ta slítla na koberec a obsah zůstal na podlaze, jako když se kabelka pobleje.

Fantom jako správnej džentlmen, si dřepl a začal sbírat ty serepetičky. Pak vzal do ruky nějaký prášky a jen ze zvědavosti se zeptal: „Tohle neni antikoncepce, co? Ty malý pilulky si pamatuju, tohle je nějaká jiná blbost. Nejsou z toho halušky?“

Rychle k němu přiskočila, vytrhla mu plato z ruky a sklopila zraky jak školák, kterýho chytnou na hajzlu, jak si tam honí.

„Co se děje?“ zeptal se Fantom a šklebení přešlo v zaujetí.

„No, víš…“ začalo to z ní lízt „já jsem nemocná…“

„Pff…“ no co, ty sračky teďka lítaj všude, za to se nestřílí…“

„No jo doprdele…“ zaječela najednou „jenže já mám kapavku nebo co a mám bejt v karanténě kurva…“

Fantom ztuhl, jako když ho trefí kulkou do prsou. Pak se dožral: „A s timhle syflem nebo co to je lezeš na pohovor a šoustáš s Bukvou, ty náno?!! Ses posrala v kině, ne?!!“

Vytrhl z kapsy mobil a vytočil rychle Bukvu, zatímco ta holka mlela mezi břečením něco o tom, jak tu práci potřebuje a kdesi cosi, ale Fantom ji nevnímal.

„Bukvo ty kokote hnedka sem doval. Ta blbka má nějakej syfl nebo co a prej má bejt v karanténě. A ty musíš k doktorovi ty debile. Co? Jo, dobře, jsme tu oba.“

Típl hovor, sedl si a promnul unaveně oči. Pomalu jak student nesoucí žákajdu s poznámkou, mu položila na stůl papír s nějakým razítkem. Zvedl ho a projel očima. Podle toho lupenu měla ne zcela specifikovanou pohlavní chorobu, která by neměla být nakažlivá, ale pacientce byla předepsaná izolace, jen nutný kontakt s lidmi a přísná medikace.

Ještě v kanclu s Fantomem všechno rozebrali, zasyflené sekretářce přilítlo na držku pár výhružek, a pak Bukva  zamířil rovnou do nemocnice.

Bukva seděl v čekárně nemocnice, hrál si na mobilu a snažil se nemyslet na to, do jaký debilní situace se to dostal. Kupodivu to tentokrát nebyla úplně jeho vina.

„Pan Bukva?“ vytrhla ho sestřička ze zamyšlení.

„Ano.“ odvětil, zvedl oči a leta cvičeným pohledem ji sjel od hlavy k patě v hodnocení šukatelnosti.

„Necháme si vás tu přes noc na pozorování. Vaše výsledky nejsou závažné, ale musíme to ještě porovnat. Vzal jste si věci nebo si pro ně musíte někam zajet?“

„Ne, v cajku, mám všechno tady.“ Prohlásil lehce zkroušeně a zvedl příruční tašku s pyžamem, flaškou vodky, cigárama a dalšíma hovadinama, který člověk v nemocnici potřebuje.

Zavedla ho na pokoj, dala pár instrukcí a nechala ho jeho osudu. Na druhé posteli chrápal chlápek asi v jeho věku, vypadal ale, že už ani nedýchá. Bukva napsal Fantomovi, že je na noc v nemocnici a že se ozve, jak a co dál. Nic dalšího neřešil, vyšetření už měl dost a teď si chtěl hlavně lehnout, promnout si koule a pořádně se vyspat.

Před spaním mu ještě sestřička přišla zapojit několik hadiček a blbostí kolem postele, ale skoro ji nevnímal, jen nastavoval ruku nebo nohu, jak zrovna potřebovala. Nezapomněl nastavit i péro, ale sestřička o vycévkování zasyfleného péra neměla zájem.

Ráno se probudil v mokru a zimě. Protáhl se a zašátral pod sebe. Doprdele, napadlo ho, já se zase pochcal. Ale třeba za to můžou ty prášky, co mi dali, ten doktor něco takovýho přece říkal, ne? Ptal se sám sebe, aby si tu událost nějak obhájil.

Otevřely se dveře a vešla sestřička s nějakým lejstrem v rukách.

„Brýtro. Vezmu vám krev, uděláme ještě poslední srovnání, ale podle všeho jste mimo nebezpečí. Dostanete ale antibiotika na doma a během užívání žádná sexuální aktivita, ano?“

Bukva přikývl a snažil se moc nevrtět, aby si ta píča nevšimla jeho nehody. Ta potvora ale dobře znala tohle chování, zvedla deku a zachechtala se. Ne posměšně, spíš pobaveně.

„Klid, pane, za tohle se nestřílí.“

Bukva zrudnul a chtěl být už pryč. Jeho pochcávání už ho trápí dlouhou dobu a je s tím pořád nějaký problém a samá ostuda.

Když podepisoval propouštěcí protokol, snažil se opět nasadit chování ctihodnýho podnikatele a ne magora, co si vrznul s transkou a skoro chytil bůhvíco. Byl zvědavej, co s tou sekretářskou kundou Fantom mezitím provedl. Ale to už brzo zjistí….

Posted in Novinky na webu | Tagged as: , , , , , , , , , , | 1 komentář

One Response to Z redakce *13* – ing.Bukva má pohlavní nemoc?

  1. Amigor napsal:

    Tak co jste sni udělali ? Krom toho že jestli už je zdravá tak ji Bukva nepochybně šuká za trest dal 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz