Z redakce *12* – Pracovní pohovor s novou sekretářkou

Tak hošani, vypadá to, že máme novou posilu v týmu.  Dlouhé hledání tak moc potřebné sekretářky je u konce! Konečně se na pracovní pohovor dostavila ta pravá!

 

Ing. Bukva a pracovní pohovor.

Štrádoval si to po schodech do kanclu a sakroval nad tím, kolik sraček bude muset zase dneska vyřizovat, protože ty dva kreténi to zase nechaj určitě všechno na něm. Koukl na hodinky, nikde nikdo. A to se tu měla někde objevit ta kočka na pohovor na sekretářku.

„Ty nány choděj vždycky pozdě, aby na sebe upozornily, kurvadrát.“

Když ing. Bukva vlezl k sobě do kanclu, málem se leknutím posral. U stolu stála nahatá holka, oblečení v ruce a zády k němu. Kozy neviděl, ale postava a ta prdelka rozhodně nějaký to pnutí ve spodkách způsobily.

„Co tu sakra děláte, ženská?!“ houkl leknutím.

Teď nadskočila ona a otočila se, oblečení jí krylo tělo. „No já jdu na ten pohovor, a jak jsem si vás proklepla, tak jste asi pěkný prasata a stejně by to u toho prcání skončilo. Tak proč se doprdele zdržovat.“

„LOOOOOL to je fakt. No do prdele si tě klidně dám, ale nejdřív se mi ukaž, ty čubko.“

Uchechtla se a její ruce pustily lodičky i oblečení, takže před ním stále nahá a on si všiml, že má mezi nohama čuráka. Zatím splasklýho, ale má ho tam a to bylo hlavní.

„Hele, ty máš brko, to se mi líbí.“

„Jo, ale já jsem zvědavá na to tvoje.“ Než stihl cokoli říct – a nic by stejně nenamítal – dřepla si k němu, zajela mu do poklopce, který si stejně zapomněl zapnout, a ve vteřince měla jeho péro v ruce.

Jen ho nasála, Bukva se zaklonil, položil jí téměř otcovsky ruku na hlavu a pohyboval se tam a zpátky. „Ty nejsi marná, potvůrko.“ zašeptal po pár minutách, co makala tlamičkou na jeho klacku.

Střídala se mu na koulích i žaludu jazykem a rukama a nic nevynechala. Už jen kvůli týhle prácičce by ji vzal, ale chtěl si počkat, s čím přijde dál a těšil se hlavně na ten její klacek. Teprve teď si všiml, že si ho celou dobu honí a už vypadá docela k světu.

„Holka vůbec nejsi marná, ale ještě se ti pořádně mrknu na to brko. Dřepni si na stůl.“ ukázal rukou za ni.

Odsunula rukou klávesnici a kecla na dřevěnou desku.

Bukva si toho jejího ptáka vrazil skoro až do krku asi stejně dovedně, jako to dělala už ona

předtím s ním. Lízal jí koule a čuměl nahoru, jak si nad jeho hlavou honí péro.

„Tys už to párkrát dělal, co, ty dobytku?“ zeptala se, jak se zakláněla a masírovala si koule rukou, když na nich zrovna nebyl jazykem. Nic neřek, ale pochopila, že její průzkum nelhal a fakt jsou to prasata do všech stran.

Vstal a zatočil prstem ve vzduchu, aby se otočila, protože ji chtěl oprcat.

Jen vystrčila prdel, poplácal jí čurákem po půlkách a vrazil ho do ní až po koule.

Připrcávala mu na ptáka a volnou rukou se držela za kozy. On ji jen držel za prdel a přirážel a přirážel. Takhle ji šoustal několik minut bez zastávky, jen se klepala, jak když praští do želatinovýho dortu.

„Teď se projedeš ty na mě, čubko.“ zavelel, sedl si na koberec v kanclu, roztáhl nohy do vé a nastavil si čuráka, aby na něj ta děvka mohla nasednout. Jak na něm hopsala, pleskal mu její pták o ruku, kterou jí držel za prdel. Protože ho ale koberec šimral do zadku, moc dlouho ho to nebavilo.

„Vztyk, změna pozic.“

„A výměna stráží, ty parchante, já si chci taky něco užít. Hezky se vopři a vyšpul kaďák.“ Ukázala nekompromisně ke stolu, o kterej ji tak dlouho opíral, až se o něj sám opřel rukama a zavlnil se jak vnadná striptérka u tyče.

Pleskla ho přes zadek, zajela mu dvěma prstama do řiti a pak už nasadila na kraj vlastní péro.

Šukala ho se stejnou vervou, jak on ji předtím a Bukva už nějak ztratil pojem o čase. Ale nemohlo bejt tolik, nikdo další z redakce tu ještě nebyl.

„Už budu, nastav tlamu zmetku.“

Zase ho předběhla a než něco řekl, měl otevřenou hubu a ona si před ním honila brko.

Když začala cákat, klepala mu žaludem na jazyk, až mu mrdka tekla po bradě jak pivní pěna z patnáctýho kousku.

Jen dostříkala, dřepla si sama, Bukva vstal a pořádně jí pocákal kozy.

„Co to tu vyvádíš, ty blbe?“ ozval se Fantom ode dveří a kousl do bagety.

Bukva s klidem pokrčil rameny: „No co, pracovní pohovor, ne?“ a ještě ho naposled vrazil tý čubce do pusy.

Vzala nová uchazečka post nové sakrtetářky? Brzy se dozvíte!

Posted in Novinky na webu | Tagged as: , , , , , , , , , , , , | 1 komentář

One Response to Z redakce *12* – Pracovní pohovor s novou sekretářkou

  1. wolwe napsal:

    Jasně, že nevzala. Tyhle jen dávají, nikdy neberou. Tuhle navíc znám. Je to dealerka pohlavních chorob. Má nejlepší výběr u nás. A má i dobré akce. Chceš jednu a dostaneš všechny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz