Z redakce *2* – Státní svátek

vlajkaDnes jsem dorazil do redakce v očekávání, že tam budu sám, tak jako ve všechny svátky a víkendy.

K mému překvapení už seděl v kanceláři Fantom, tradičně zavalen plechovkama od energy drinků.

„Čau, co tu děláš? Vždyť je dneska volno ne?“ pomalu obcházím jeho stůl a čichám podivný zápach hniloby.

„Zdar! Ty vole, nemoh sem najít klíčky od auta, tak sem tu zůstal.“ vyndavá si křupku z rozkroku a spokojeně ji spolkne.

„To tě nenapadlo jet MHD? Nebo taxíkem?…. Ty vole co tu dělá ta smradlavá láhev u mě na stole? To jsou chcanky?“ přenáším pet lahev stylem „toxický odpad“ na vedlejší stůl.

„Když jsem jel naposled MHD tak mě tam okřiknul nějakej pantáta, po tom co jsem si fotil výstřih jedný fešný bloncky co seděla naproti, mám já to zapotřebí, aby po mě někdo v mým věku křičel?(je o 10 mladší jak já) Nemám!“ suveréně prohlásil a načnul další plechovku.

„Joo a ty chcanky, to si vyřiď s uklízečkou, která mi večer zamknula hajzlík“

Hlasitě vydechnu, zapínám PC a v tom se ozve na schodech rána. „LOOOOL a chlebíčky v píči!“ zakřičí Nekro na schodech.

Rozrazí se dveře, v nich Nekro s tričkem v trikolóře české vlajky a nafukovacím kruhem na krku „LOOOL buřtíci tak co, slavíte?“

„Co se zas dneska slaví? Den plavání v čechách nebo co?“ se Fantom tázavě ptá, zatímco drtí rejžožrouty ve Vietcongu.

„LOOOL dneska se slaví s čobolákama samostatnost ne?“ načíná plechovku Plzně a opatrně za mírného křiku dosedá na židli.

Troufám se zeptat, proč má na krku nafukovací kruh, který mi k oslavám samostatnosti nesedí.

„LOOL to jsem dostal včera na pohotovosti. Mám to nosit, než se mi zahojí ta potrhaná řiť. Doktor říkal, že potřebujou stehy dýchat. Mně, mně profi řezníkovi bude dávat rady, chápeš to? LOOOL!“  pobaveně prohlásí a přifoukne si ucházející kruh.

Občas přemýšlím co tady mezi nimi vůbec dělám. Pak mě zarazí ta věc, že je mi 35, jsem z nich nejnormálnějí, ale žiju sám. Nekro, největší psychouš a magor má doma manželku, 3 dcery a vlastně spokojený život. Před rokem se mu narodila další dcera a když její první slovo bylo LOOOL, Nekro si ze samé radosti trochu přičůrnul.

„Kde je Bukva? dneska měla bejt nějaká galerka s pérama a mně dochází fantazie“ zajímá se Fantom a sjíždí galerku natržených análních věnců.

„LOOOL toho tam dusí policajti, zas tam lákal na zastávce nějaký studentky na lízátko“ chechtá se Nekro.

V tom se otvírají dveře a vstupují dva příslušníci PČR, kteří si otírají boty od rozšlapaných chlebíčků. Já zapínám excelovské tabulky, dělám zaneprázdněného, Nekro si dává kruh přes oči, aby nebyl vidět a Fantom vytrhává kabel od monitoru a vypíná repráky.

„Vždyť vám říkám, že sem jedu pracovat do kanceláře a nejsme tady žádný pedofilní doupě!“ křičí Bukva na schodech a přísným pohledem nám dává najevo, že máme všichni mlčet.

„A co tady děláte takhle v kanceláři, když je státní svátek?“ ptá se strážník a prohlíží si nástěnku plnou ženských s pérama a postižených dětí.

„LOOOL tady jste ve výzkumném ústavu a buďte tiše, nebo mi probudíte školačky“ zamumlá Nekro skrz nafukovací kruh a schytává facku od Bukvice.

„Ne my tady…my jsme vlastně taková redakce, zajímáme se o dění ve světě hledáme na internetu hezké a zábavné, roztomilé obrázky a ty pak zveřejňujeme na našem webu.“ říká sebejistě Bukva a snaží se zakrýt nahé fotky našich agresorek.

Policisté chvilku něco mumlají, Bukva jim mezitím vrazí naše agresorská trička a ti pak beze slova odejdou. Bukva spokojeně usedá na židli a okamžitě kompletuje „roztomilou“ galerku koulí, pér a chlupatých podpaží.

„Co to je za flašku? Zas nějakej dárek od uživatele?“ ptá se Bukva a začíná povolovat víčko.

„Jó, rozkřiklo se, že jsi najel na tu zdravou výživu tak ti posílají nějakej čajíček, až z Thajska“ řekne lišácky Fantom a zapíná nahrávání na mobilu.

„Mmm z Thajska, země holek s pérama, parádička!“ zachrochtá si Bukva a než ho stačím upozornit, začne zhluboka lokat petku s močí.

„LOOOL tady bude zase veselo“ chláme se Nekro a s dětskou radostí v očích čeká, až se Bukva pozvrací.

„Uááá to má grády!“ Bukva si hlasitě odříhne a pokračuje v pití.

Fantom zklamaně vypíná nahrávání a jde se rozveselit nějakou krásnou galerií do jeho koutku.

Nevěřícně na ten zvěřinec zírám, snažím se zapomenout. Pouštím si dnešní VD „Tragédi z YouTube“ a přehodnocuji, že jsme celkem normální redakce.

 

 

 

Posted in Z redakce | 3 komentáře

3 Responses to Z redakce *2* – Státní svátek

  1. Zivicek napsal:

    Užasné 😀 víc takových prosííím 😀

  2. Argus napsal:

    parada len tak dalej toto mi zlepšilo naladu xD

  3. Ejmy napsal:

    pobavilo…..jen tak dál ….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz