Z redakce *3* – Stížnost

soukRáno otvírám outlook a vyskočí na mě 23 mailů od jednoho odesilatele. V předmětu emailu zahlédnu plno vykřičníků, slova jako Udání, Policie a Okamžitě. Prostě takové běžné ráno po tom, co zveřejníme nějakou soukromou sbírku, kterou nám poslal zhrzený expřítel. Znuděně roluji kolečkem myši a přeposílám email bukvovi.

V duchu mě strašně hřeje takový ten škodolibý pocit, kdy si maily v klidu pročítám, přeposílám je dál, kde trvá dalších pár hodin, než se k nim někdo dostane a odhodlá se to vyřešit oproti tomu, kdy se daná slečna u nás na webu najde a počítá každou minutu, každé další shlédnutí jejího roztaženého rozkroku a nedočkavě obnovuje stránku, kdy už dorazí odpověď, nebo její galerie zmizí.

Do kanceláře postupně přijde celé osazenstvo, Bukva s klasickým půllitrem kafe, aby se dal po včerejší afterparty dohromady.

„Ty krávo to byla noc!“ drží se za hlavu a druhou rukou se hrabe v rozkroku.

„Vyhlídnul jsem si tam takovou krásnou asiatku, za drinky jsem nechal pomalu půl výplaty a čubka mě pak překvapí větším pérem, než mám já..“ Povzdychl si a bolestivě si poposedl.

„Tak to zas takovej zázrak nebyl, ne?“ rýpnul si Fantom.

„Vole, za trest si vyřeš tu čubku s galerkou!“ zahýká Bukva a opatrnou chůzí se chystá vypustit ožralé hovno.

Fantom zklamaně vypíná rozehrané CSko a začne si prohlížet danou galerii.

„Co se jí nelíbí jako? Tělo má dobrý, v komentech jí chválí, hodnocení má lepší než můj koutek, tak co má jako za problém? Jdu jí volat!“

Po pár vyměněných mailech skutečně zvedá telefon a já napjatě čekám, až mu začne vyřvávat do ucha.

Hovor je až překvapivě klidný, občas padne nějaká částka, kterou Fantom nabízí za ponechání galerie na webu a hovor je ukončen diktováním naší adresy.

Ptám se jak to dopadlo a Fantom sebejistě odpoví „Pohoda vole, nabídnul jsem desítku a byla jako beránek, prej odpoledne dorazí a ještě něco nafotíme!“ znovu zapíná CSko a načíná další redbul.

Občas mi přijde, že ty ženský jsou fakt jen prodejný zboží, ráno vám zaplaví schránku stížnostma a výhružkama a odpoledne se nechá za úplatu nahá vyfotit..

„LOOOL Zdar buřtíci, tak jaká? Já byl včera na vyndavání stehů a ono mi to znova prasklo, mám super video, chcete to čeknout?“ Pobaveně prohlásí Nekro a sedá si na kruh. (Konečně si ho nedává na hlavu)

Znechuceně se podívám a ukážu na Fantoma, který se hned chytne „Jasně vole, máš to aspoň v hádéčku? Nebo si ty šaškové zas budou stěžovat, že to je natočený tatrankou.“

„LOOOL jasná věc, sestřička držela kameru já jí furt lákal blíž a v tom nejlepším jsem si ji nohou přitáhnul přímo k zadku, tak jsem se začal chechtat po tom co se ubrečená zvedla, že mi to zas ruplo!“ Chláme se Nekro, až se s ním pohupuje kruh na židli.

Bukva se opatrným krokem vrací zpět ze záchodu „Ty krávo, tak už jsme tu s natrženou prdelí dvá, ta mi včera dala čůza..“

„LOOOL si tady založíme spolek análních věnců, nás jednou prohlásí za svatý!“

Doufám, že mi to dnes uteče.. Dnů, kdy se probírají natržené zadky, hovna, výtoky, penisy a velké kozy, je už opravdu dost..

V tu chvíli před budovou zapískají gumy, kouknu z okna a před vchodem jsou zaparkovaná tři luxusnější auta, z nich vylézá asi 6 borců a mezi nimi taková mladá křehká dívenka. Říkám si – sakra tu odněkud znám. Náhle ve mě hrkne, poznávám v ní slečnu ze soukromé sbírky a uvědomuju si vážnost situace. Stěhuji se s notebookem do rohu místnosti, abych měl výhled a zároveň nebyl zasažen kladivem.

„LOOOL kámo, asi ti jde ta buchta focení a vzala si s sebou i křoví, to se dneska budeš mít!“  povídá Nekro směrem k Fantomovi, který ztlumil repráky a čeká co přijde.

Do místnosti jako první vstoupí dáma se zástupem goril a něžným hlasem se zeptá kde je Fantom. Bukva rychlostí blesku ukáže, kdo je ten, po kom slečna touží a sjíždí se židlí co nejníže.

Slečna přijde k Fantomovo stolu a potichu si začínají vyměňovat několik vět. Bukva, který sledoval její poskakující poprsí stojí přímo za ní a simuluje soulož. Nekro mi dává rukou znamení, že má erekci.

Po chvíli Fantom s vážným výrazem opouští v doprovodu goril kancelář a my už vymýšlíme, jakou památnou větu dáme na jeho parte.

Posted in Z redakce | 4 komentáře

4 Responses to Z redakce *3* – Stížnost

 1. egon napsal:

  Doufám, že se dozvíme, jak to dopadlo 🙂

 2. in2sedire napsal:

  dobre sa to číta .. mali by ste písať častejšie tieto romány ..

 3. TvujOrtel napsal:

  Proč sem nedáte pokračování, když se vám konečně povede napsat něco co se dá číst a je to zajímavý… Přestaňte se hrabat na těch zapařenejch zablešenejch koulích a dejte sem konec, ať víme, jak to dopadlo… Protože jinak to je hooodně povedenej článek…

 4. Amigor napsal:

  Jak to dopadlo ? Fantom přežil ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz