Z redakce *4* – Stěhování

stehovani Dnes nás čeká velký den.. Uvolnily se prostory v 8. patře naší budovy a tak se naše kancelář přesouvá ze sklepních prostor do vrcholu výškové budovy. Je to pro nás velká událost a bude pro nás čest šířit Agresory na patře, kde má callcentrum i linka bezpečí.

 

Při stěhování většinou člověk narazí na plno věcí, které vždy hledal a nemohl najít a vzbudí v něm takovou příjemnou nostalgii.

Stejně tak jsem to měl i já, když jsem našel pod papíry fotku mé bývalé Aničky. Byla to fakt super holka, na kterou jsem často vzpomínal. Měla krásný prsa, pevnej zadeček a její pohled mi vždy dostával do kolen.. „Ty kráávo co to doprdele je?“ vyruší mě od zasnění Bukvovo křik, který právě uklízí svůj šuplík.

„LOOOL co to tam máš za voňavej poklad?“ Nekro se se zájmem blíží k Bukvovo stolu a začíná splašeně čichat jak pes k cizímu hovnu.

„Ty vole to budou ty palačinky od starý, co mi tenkrát dělala, když jsem začínal se zdravou stravou!“ Bukva mezi dvěma propiskami vytahuje cosi černého. Připomělo mi to černý hamburger, který jsem nedávno viděl na fotkách kdesi z Japonka.

Tento černý pokrm ovšem již mírně tekl a lezla po tom nějaká havěť. Ze smradu nám začínaly slzet oči. Bukva neváhal a toxický odpad zahodil mezi Fantomovo prázdné plechovky. Bohužel netrefil a chuťovka přistála na Fantomovo hlavě.

„Aaargh!!“ Fantom se rychle zvedl, nohu měl zaklíněnou mezi kabely a rukou si epilepticky rozháněl havěť z vlasů.

Po tomto tanečním vystoupení se Fantom rozhodl konečně něco dělat a začal se stěhováním. Respektivě vyvezením bordelu z jeho stolu. Nacouval si autem k našemu oknu, které je pár centimetrů nad chodníkem. Nekro mu rukama navigoval a přitom se vybavoval s recepční. Při couvání se ozve ošklivé skřípnutí plechu a mírné bouchnutí.

„LOOOL to není dobrý kámo! To vůbec není dobrý!Nekro začal splašeně pobíhat kolem auta a syčením mi dával najevo, abych zabavil Bukvu. Ten se okamžitě zvedl vyběhl ven a spatřil svojí Audinu odřenou od předního světla až po zadní dveře. Vedle audiny stál Fantom a snažil se hystericky přidělat zrcátko k víčku palivové nádrže.

Následný fight ukončil až Nekrův řev, když se zasekl při soukání bordelu okýnkem z našeho kanclu. Nápad Fantoma, abychom uvázali Nekra za nohy ke kouli od auta a rozjeli se, byl za velkých protestů a kopanců do chodníku zamítnut.

Po několika minutách jemné hodinářské práce byl Nekro zachráněn a mohli jsme tak dokončit naše velké stěhování.

Po určení zasedacího pořádku (zase musím být přímo u dveří) jsme se rozhodli objednat si slavnostní oběd.

Skončili jsme tradičně u pizzy. Bukva nezapomněl dát důrazně najevo operátorce, že jsme se přestěhovali.

„A pozor! Dnes to bude do osmého patra! Do osmého jo?! Slyšíš dobře! A jestli chceš, můžeš si tu s náma dát kávičku!“ Bukva položil telefon a se sebevědomým pohledem, si začal nadepisovat jmenovku na stoleček.

Zanedlouho se blížila kurýrka s pizzou a při jejím stoupání po schodech a třesu hladinky vody v mé skleničce, jsem si vzpoměl na Jurský Park, a ono vážně!!

Do kanceláře se za velkého funění a hýkání dokutálela kurýrka s naší pizzou. Pod její krásnou žlutočervenou kšiltovkou se skrývaly mastné kudrnaté vlasy, které byly přilepené na červeně svítícím čele s naběhlou žílou. Její naducané tváře krylo celkem husté chmíří, na kterém se zachytávaly kapičky potu.

Na krabicích od pizzy, které mi mrskla na stůl zůstal mokrý flek od opocené ruky.

Po několika minutách rozdýchávání se jí podařilo ze sebe vysoukat „Tak kterej kocourek mě tady zval na kafe?“

Bukva se snažil již tradičně zmizet na záchodek, ale nebral v potaz to, že jsme v jiném patře a je nucen projít kolem T-Rexe.

Při snaze proklouznout za jejím velkým pozadím, se kurýrka otočila a s démonickým hlasem spustila „Tak kam kocourku, jdeme do kantýny hodit řeč?“

Po hodině, co se Bukva nehlásil, jsme začali mít podezření, že je zle. Vše vyvrcholilo když se ukázal jako offline na Viberu.

Nekro se rozhodl pro pátrací akci. Po pár minutách se vrátil celý uchechtaný „LOOOOL buchtička si to štrádovala z pánských hajzlíků, je to jasný!“

Bukva se vrací celý upocený a okamžitě přehrává soubory z telefonu do PC.

Takže se můžete těšit na pořádné VDčko a nebo z toho budem mít první galerku do naší soutěže!

 

 

 

Posted in Z redakce | 2 komentáře

2 Responses to Z redakce *4* – Stěhování

  1. ing.Bukva napsal:

    Byl to opravdu pizza zážitek 🙂

  2. Amigor napsal:

    Musím uznat že tohle je lepší než kde jaká kniha ! Ohromně se bavím u těch historek 🙂 jednou se na vás snad přijedu podívat, že to není jen parodie na redakci, ale že jste živí ! 🙂 a reálný ….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz