Z redakce *5* – Nový moderátor

prahaVedení rozhodlo, že je potřeba rozšířit řady moderátorů, kteří budou přidávat další kvalitní obsah na náš web.  Já se samozřejmě hrdě hlásil, ale okamžitě to bylo zamítnuto.. prý jsem moc slušný.

17. listopadu tedy proběhlo nové výběrové řízení. Nedočkavý jsem se přihnal do kanceláře už po osmé hodině a tajně doufal, že naše řady rozšíří nějaká krásná moderátorka.

„Grrruaah“  v kanceláři sedí jen Kikina a velmi hlasitě si odříhla.

„Eh.. Dobréj, tak jak Kiki? Tak co ta soutěž o lístky, už máte vybráno?“ snažím se navázat kontakt a přežít tak tu chviklu, než dorazí ostatní.

„Ani mi nemluv!!! Já čekala nějaké pořádné macky, nějaké galerie chlapáků, abych nemusela čumět furt na ty roztažené ženské a hovno!“

Než jsem stačil vymyslet nějakou kloudnou odpověď, rozrazily se dveře. První přišel Bukva s menším vánočním stromkem, za ním Fantom s klasickou krabičkou redbullů a za nimi se smykem přiřítil Nekro s novým vozíkem.

„LOOL dostal jsem zimní obutí s hrotama a mám rozjebané ruce, ty kurvy mi nedaly rukavičky“ zanadával Nekro a potřel si ruce lubrikantem.

„Dneska dorazí ten novej moderátor, tak se připravte hovada! Ne že nám zas uteče s brekem. Takže Nekro, žádný pičoviny!“ prohlásí Bukva a začne si zdobit stromek ozdobami ve tvaru penisu.

Najednou se ozve nepravidelné bouchání na schodech, funění, hekání a opatrně se otvírají dveře.

Ze dveří vykoukne jen malá kulatá hnědá hlava, na které jsou sluneční brýle a nad nimi nakřivo posazená kšiltovka s nápisem Praha.

„LOOOL more sociálka je ve vedlejší budově!“ zahlásí Nekro, přijede ke dveřím a začne je násilím zavírat.

„Vole nech ho, to bude ten novej moderátor“ nejistě zahlásí Bukva a pozve ho dál.

„Já jsem Milan, říkejte mi Geryon!“ zabručí a své velké tělo usadí na volnou židli vedle Fantoma.

„Tak vole, je to jasný, Fantom ho zaučí a pak rovnou něco nahodí!“ nakáže Bukva. Chce dozdobit stromeček, ale ozdobné penisy najednou zmizely.

Mezitím probíhá zaučování. 10 minut, 20 minut, 30 minut.. uplyne hodina a Fantom celý opocený načíná poslední Redbull a blíží se do finále.

První video je vypuštěné a nový moderátor neustále aktualizuje stránku, natěšený na samé pozitivní a uvítací komentáře.

Po pár minutách se náš nový kolega zvedne, začne zběsile funět a pajdat po kanceláři. Všichni s úžasem pozorujeme s otevřenou pusou a čekáme komu vytrhne monitor a kdo bude ten nešťastník na kterém přistane.

„Nějakej problém brouku?“ zeptá se opovážlivě Bukva.

„Hlásím, že uživateli ocel se nelíbí moje video! Smazal jsem mu komentář a navrhuji BAN!“ Nepříčetně zakřičí a začíná mu při tom šilhat levé oko. Po několika kolečkách po kanceláři si opět sedá a začíná něco datlovat.

„Ty vole kde mám myš?“ vyhrkne Fantom a začne hystericky klikat na klávesnici, zatím co ho v nějaké hře požírá zombie.

„LOOOL si ukliď tu záplavu plechovek dobytku, vem si příklad tady z nového kolegy, ten si přinesl jen malou igelitku a je spokojený!“ poučně prohlásí Nekro a zalepuje si díry ve dlaních.

„No vidíte kluci, můžu si tu u vás dát do ledničky maso na večeři ať se mi to nezkazí?“ zabrblá nový kolega a vybaluje krabičku z igelitky.

„Určitě můžete tady u mě, ale pozor na ty moje nízkotučné jogurty, mám je polepené štítkama.“ poučí ho Kikina a bere si další dietní jídlo, které za chvíli spadne do obřího žaludku jejího stopadesátikilového těla.

Najednou se ozve staré pípání telefonu ze zlaté éry nerozbitných Nokií.

Geryon začne lovit ve svých oteplovákách telefon. „Nó prosim. Milan. Pane Zavadil? Dobréj, né nemám ještě peníze bohužel, pošlu to do konce srpna… Co, to už je listopad? Né, né Milan tady není,  je na pivních slavnostech, tady je jeho sestra.“

Všichni jsme zůstali zaraženě sedět a každý si okamžitě začal googlovat jeho jméno. Smích střídaly obavy a po pár proklikaných odkazech se ozval Bukva „Hele, za co si to seděl?“

„Já? Noo, to je na dlouhý povidání. Za rasismus..“ řekne sebejistě a celá redakce nechápavě kouká.

Fantom se odtrhl z online oblíkání svého poníka. „Cože? jak za rasismus??“

„No ten soudce byl strašnej rasista!“ bouchl do stolu a začal si opět pročítat komentáře u svého videa.

Fantom se pobaveně zvedl pro další karton redbulů z lednice. „Uáááargh, ty vole čí je ta mrtvá kočka, nebo co to je v lednici? Nekro, vole??!“

LOOOL já to nebyl more, fakt ne! Chcíplé kočky nešukám, jenom psy!“ hájí se Nekro.

„No jste říkali, že si tam můžu dát to maso na večeři.“ říká s udiveným pohledem geryon.

Fantom vyděšeně zavírá lednici a kouká novému kolegovi přes rameno.

„Ty vole ty sis založil novej nick a chválíš tam sám sobě video?“  začne se strašně chechtat a nový kolega jen rudne.

Přečetl si zrovna nějaký trefný rasistický komentář. Znovu se opakuje několikaminutové pochodování po místnosti následné googlování a začíná proslov.

„Jen si hrajete, já se divím, že něco takového tady vedení dovolí, za to je kriminál!! Paragraf 355 hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob..“ V tu chvíli došly Bukvovi nervy a vyvádí našeho nového bývalého kolegu ven z kanceláře.

Tomu se při pádu vysypou z kapes všechny ozdoby ve tvaru penisu, z košile mu vypadne Fantomovo myš, z pod rukávu Kikiny vibrátor a z bundy vykukuje špička našeho vánočního stromku.

„Hurááá dorazilo první péro na mail!“ završuje dnešní den Kikina, které radostí poskakují všechny 4 brady.

Pokud máte zájem stát se moderátorem, nejíte kočky a nemáte kriminální minulost (vraždy nám nevadí), pište na agresori@email.cz proč máme vybrat zrovna vás!

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Z redakce | 1 komentář

One Response to Z redakce *5* – Nový moderátor

  1. Miroslav Piryn napsal:

    Ta co,!!_?Jako já su kde ??? Kurva. Milane esli si mňa zasejc zapřel nakopu ti ric.. Už nejsem tvoj najlepší kamarád ?? Reku nepíšeš, nevoláš a ty ministruješ někde u Bukvy? Ty mňa neser:- ) A Zavadilovi neplať, temu už sem za tebe love poslal.. zbylo mi z nákupu 6 korun, toš co snima..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz