Z redakce *7* – Teď tady velím já!

lideZdar!  Náš ajťák dostal po novém roce dovolenou, tak se mu vrtám v PC a našel jsem přístup na tenhle blog. Jelikož tu píše samé měkkoty, podělím se s vámi o svůj nedávný zážitek, aneb ing.Bukva a jeho patálie!

Nudil jsem se, byl jsem pěkně nadrženej. Stará byla na firemní cestě mimo ČR (taky asi někde zrovna píchala), na agresorech se zase debatovalo o Anusově čokověnci, tak jsem zabrousil na jeden nejmenovaný chat, založil jsem si místnost Pervers a v popisu místnosti napsal: ing.Bukva hledá pervezní flundru.

Po nějakém čase jsem tam měl dvě holky, tedy podle nicku. Jeden spíš chlap, ale ta druhá (Nikolka112) se mi zdála být opravdová perversní čubka, což je na chatu spíš vyjímka. Po chvilce psaní kdy mi napsala, že by si chtěla opravdu perverzně užít v reálu, jsem si jí řekl o telefon a čekal jsem zase nějakou výmluvu, ale bez problémů mi dala číslo a tak jsem hned volal. Ozval se hezký holčičí hlas, zeptal jsem se jestli je to ona a opravdu mluvím s Nikolou112 a hned jsem se zaradoval, byla to opravdu ona!

Náš hovor trval asi 4 hodiny v kuse. Nic moc důležiteho se neřešilo. Jen to, kvůli čemu si voláme, a to pořádné perverzi, která nezná hranic.
Můžu vám říct, že jsem si péro málem urval.

Dali jsme si tedy sraz druhý den večer na Vinohradské v restauraci, byla tam dříve než já, byla to hezká mladá buchta a vypadala děsně nevinně.
Krásné dlouhé vlasy, opravdu téměř žádné kozy a věk? Krásných 18 let. Dokonce i jméno sedělo s jejím nickem. Byla to ona, opravdová Nikolka s kozama číslo 0 a k tomu prý perverzně zaměřená.

„Ty jsi opravdu inženýr?“ Ano, odpovídám a srkám horké espresso za 85 vočí.

Ještě než jsme dopili kávu, řekla mi: „Pojď jdeme ke mně, nemůžu to vydržet.“ Měla pronajatou garsonku, autem asi 10 min. od restaurace. Sedl jsem si a malinko zapřemýšlel, jestli bude opravdu chtít všechno co jsme si psali na chatu. Bál jsem se i sifla, nebo třeba strejdy HIVčka. Moje nadrženost ale vyhrávala a jak to tak bývá, šprcky nikde. 🙂

Po chvilce už stojím v malé a nutno dodat, opravdu vkusně zařízené garsonce. Nikola v tu ránu mizí někam pryč. Aha, asi do koupelny.
Šla se převléknout a vrátila se v mini šatičkách, ocas mi stál hned jak jsem jí viděl, vlastně už když jsem čekal.

Chytl jsem jí za zadeček a pošeptal: „Vykuř mi ho, nedá se to vydržet.“ Rozepla mi kalhoty a přisála se mi na ocas. „Miluji mokrý čůráky!“ Řekla, když olízala můj žalud.

Stoupla si a strčila mi jazyk do huby. Líbali jsme se, držel jsem jí za zadek, jednu nohu vtlačenou mezi její stehna a ucítil horko. Pochcala se do kalhotek, prosakovaly jí šatičky a mě kalhoty na noze, mačkala se mi kundou na tu nohu, chcala a vzdychla u líbání jak u šoustání.

Položil jsem ji na ten pochcaný koberec, sundal jsem ze sebe mokrý kalhoty a řekl: „Musím konečně vidět tu tvojí pochcanou píču!“ Přisál jsem se na kalhotky, mokrý od chcanek, vycucával to z nich, ještě trochu zatlačila a zbytek horkých chcanek jsem měl v puse. Dal jsem kalhotky na stranu a začal jsem cumlat jejího nateklého poštěváka společně s celou kundou. Jazykem jsem jezdil až do análu, děsně tekla, míchalo se to ze zbytky moče a chutnalo to výborně!

Čůrák mi mohl prasknout, vzdychala, tedy spíše křičela a povídá: „Pochčij mě celou, jsem tvoje nadržená kunda a na nic jiného nemyslím!“

Stoupl jsem si nad ní, chvilku čekal až to půjde a začal na ní chcát svoje horký chcanky, otvírala pusu, nastavovala kundu aby jí ani kapka neutekla.
Lehl jsem si na ní, strčíl svoje péro do tý mokrý vyholený díry a dochcal to tam, udělala se u toho.
Vytáhl jsem čůráka z toho mokra a dřepl si Nikolce přímo pusu, hned jsem cítil jazyk na koulích a v zadku, rozevírala mi půlky a strkala svůj jazyk co nejhlouběji, honil jsem si čůráka a něvěděl, co se mi dřív chce, jestli se vystříkat, vychcat, nebo se posrat.

Její jazyk v mojí prdeli, mě přiváděl k zoufalství. Chvílemi mi tam strkala prst, pěkně hluboko, vytahovala a olizovala si ho. Čůráka jsem si jen zlehka přejížděl, protože bych hned musel vysemenit.

Zeptal jsem se: „Opravdu to chceš ?“

„Jo jo jo, chci to!“ Skučela na mě. Začal jsem tlačit, cítil jak se mi roztahuje anál, komentovala to slovy: „Zatlač pořádně! Chci tvoje hovno na kozách, kundě, vymrdám se s ním jako špinavá kurva! Poser mě celou!“ Půlka hovna už byla venku a cítil jsem jak mi u toho olizuje prdel i s hovnem.

Hovno dopadlo na její malý kozy, rozmazávala si ho po nich, sjela rukou na kundu a mrnila si jí. Myslím, že čubka o sobě vůbec nevěděla.

Dal jsem zbytek hovna stranou, lehl si na záda a napíchl si Nikolku tou špinavou píčou na čůráka. Byla mokrá, horká, pochcaná a špinavá od její posraný ruky. Vykřikl jsem na ní „Dělej a teď se poser u mrdání!“ Začala intenzívně tlačit, cítil jsem jak se jí z toho stahuje píča a chcanky se valily přes můj ocas ven.

„Ouuu ouuu!“ Vykřikovala. „Už to leze!“ Nadzvedl jsem jí. „Poser se mi na čůráka!“ Říkám. Byla těsně nad ním a kousky hoven, horkých hoven, mi začaly padat na ohon.
Nedalo se to vydržet, otočila se, posranou špinavou prdelí si mi sedla na hruď a začla mi toho upatlanýho čůráka od hoven kouřit.

Strčíl jsem jí do umatlané prdele prst, zajel tam celej po jejích hovnech kluzkej a začal jsem jí stříkat mrdinu do pusy. Všechno spolykala, olízala žalud, koule i špinavej zadek a unavená ulehla vedle mě.

Ležím na zádech, zhluboka vydechuji, uhnanej jako kuň. Všeude smrad od hoven a chcanek.
„Můžu si dát sprchu?“ Ptám se té posrané čubky.
„Bohužel miláčku, už pár dní nám tu vůbec neteče voda a instalatér má příjít až pozítří.“ Odpovídá mi Nikola a v tu ránu usíná…

Do píče! Kurva! Oblékám na sebe smradlavé a posrané hadry, nasedám do svého auta, na své bílé potahy z ovčí vlny, mířím k domovu a přemýšlím…
V půlce cesty domu zastavuji u krajnice a brečím, lituji se. Jsem celý od hoven, pochcaný a bez jedné boty… jo, bylo to fajn.

Posted in Z redakce | 9 komentářů

9 Responses to Z redakce *7* – Teď tady velím já!

 1. allin napsal:

  😀 boha jeho

 2. neserneser napsal:

  No kurva, kvalitní a detailní, sprcha by mě nasrala.

 3. kokot napsal:

  Best story what i ever read !!!xDd

 4. Simon napsal:

  Číslo na Nikču by nebylo .. ? :-O 😉

 5. vr napsal:

  Proč si to neuzit oba dva se stejnými choutkami by se hledali dlouho a narazily na sebe až na tu sprchu krutej úlet

 6. Sergio napsal:

  No ty vole:-D jdu blejt 😀

 7. Lepší čtení není
  napiš knihu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz