Z redakce *8* – Válka

allahPo mém návratu z dovolené jsem měl furt takový divný pocit v práci. Projížděl jsem zpětně co se událo za dobu mé nepřítomnosti v kanceláři. Teroristický útok na francouzskou redakci, intenzivnější hádky mezi Čechy a Slováky na našem webu, Fantomovo nové děvče a Bukvovo podezřelá vyrážka na hrudi.

Od mého hlubokého přemýšlení mě vyrušil Bukva, který rozrazil dveře, kopnul do květináče, strhnul nástěnku s pokáleným děvčetem a cvrnknul Fantomovi do kšiltovky, který se s křikem probudil a převrátil se se židlí do hromady bordelu.

„LOOL Co je koloušku, málo hoven včera?“ Nekro se jako první odvážil zeptat  co se děje.

„Mrdka vole, zkurvená, zasraná!“  Ulevil si Bukva a načnul svou ranní Plzničku.

„To bude nějakej průser s tou hovní princeznou viď.“ Posmíval se Fantom, zatímco si znovu nasazoval kšiltovku a narcisticky se prohlížel v zrcadle.

„Ta zasraná kunda si to celé natáčela a pak to poslala mladé! Ještě jsem chytnul nějaké breberky z těch jejich hoven!“ procedil mezi zuby Bukva.

„LOOOL tak to jsi nahranej, tak ber to z tý lepší stránky, bude aspoň pořádné VDčko ne?“ Pobaveně prohlásil Nekro, který v zápětí schytal zásah letící plechovkou plnou piva.

Jejich hádku přerušilo skřípění gum před budovou, kde sídlíme. Při pohledu z okna jsme spatřili několik starších vozidel, které se začly sjíždět před vchod.

Ihned mi problesklo hlavou.. Je to tady, ISIS si pro nás přišli.. To je za všechny ty srandičky co jsme si z nich dělali, teď nás tu všechny postřílí nebo podřežou a já si ani nestihl založit rodinu a děti.

Překvapivě jsem nebyl jediný kdo takto přemýšlel. Nekro leknutím spadl z vozíku a začal se plazit do ledničky, ze které vyházel všechny energy nápoje a mrtvou kočku, aby se mohl schovat.

Fantom popadl nastřelovací sešívačku a zaujal bojový postoj za fíkovníkem. Bukva spokojeně seděl, zapnul nahrávání na telefonu a s cigaretou v ruce sledoval ten cirkus co přijde.

„Jdu se podívat co se to děje!“ Jako největší hrdina jsem otevřel dveře od kanceláře a blížil jsem se ke schodům.

Našlapuji na první schod a v tom se rozkřičí požární alarm. Zastavilo se mi leknutím srdce, podlomily se mi nohy a kutálím se do mezipatra. Bukva smíchy pouští telefon z ruky a plácá se po stehně.

Sestupujeme do přízemí a ve vchodu se tlačí skupinka mladíků, kteří překvapivě nemají plnovous ani mačety ani kalašnikov v ruce.

Jsou to slováci s transparentem a nějakou peticí. Bohužel nezjistili, jak se dostat přes turniket a tak se sáčkují v pasáži. Bukva nasadil diplomatický výraz a šel se dotázat, co bratři ze Slovenska potřebují.

Partička se stále domáhala vstupu do naší kanceláře, kterou chtěli nejspíše vypálit a exemplárně popravit Bukvu a Fantoma za údajné vyprovokování hádek mezi Čechy a Slováky na našem webu.

Jejich požadavky jsou nemilosrdné „Pryč s Čechúny!“ zní v budově v Česku na adresu Českého webu.

Bukva mávnul rukou, každému dal desetieurovku a znudeně se spolu vracíme do kanceláře. Zklamáni, že neuslyšíme to kouzelné slůvko, které prohlásí každý bojovník, než popraví nebohého novináře nebo bezvěrce.

Otvíráme dveře, zpoza fíkusu se ozve „Allahu Akbar zmrdi fousatí!!“ a Bukva schytává plnou plechovkou přímo do čela, kácí se k zemi a já dostávám plnou nálož nábojů z nastřelovací sešívačky.

Opatrně se otvírá lednička „LO-LO-LOOL j-j-jsem hr-r-rdina přežil jsem!“ Rozklepaný Nekro se plazí zpět k vozíku a hned sepisuje článek o svém hrdinství a strachu, který prožíval x hodin v malé ledničce. Fantom si dá sešívačku za pásek a spokojeně se vrací ke stolu tvořit další koutek.

 

 

 

Posted in Z redakce | 2 komentáře

2 Responses to Z redakce *8* – Válka

  1. DC-Cracker napsal:

    Dobře napsané!

  2. SiFonQo napsal:

    Super 😀 tie pribehy su fakt dobre, vzdy ma rozosmeju ..: 🙂 a tym podjebovakom co provokuju medzi CR a SR by som kludne daval bany…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz