Zadlužený YouTuber Jarda Kovář tahá z fanoušků peníze

jarda8Mezi dětmi oblíbený 42letý YouTuber Jarda Kovář, chystá „JardaGump“, což je pochod, který má upozornit na projekt spravnypes.cz, z jehož výtěžku se platí výcvik asistenčních psů. Jeho video pozvánku jste u nás mohli vidět ZDE. My vám trochu poodhalíme, jak to všechno skutečně je.

 

JardaGump je tedy Jardovo pochod, z Aše do Zlína, který plánuje a na který vybírá peníze. Vybírá na to celkem zajímavou částku  – 30 000 Kč. Byla dokonce možnost zaslat i přes 60 000 Kč, ale to Jarda rychle stáhl po vlně negativních komentářů na jeho „akci“. Negativní komentáře jsou oprávněné a to z mnoha důvodů. Důležité je zmínit, že z těchto vybraných peněz, nepůjde ani koruna na projekt SprávnýPes, který je často zmiňován. Není to tedy žádná charita, ale vlastně zaplatíte Jardovi dovolenou. Seznam věcí, které z těchto 30 tisíc budou hrazeny je celkem úsměvný, posuďte sami.

jarda7

Další důvod k vlně negativních komentářů je další věc – samotný projekt SprávnýPes.cz. Jedná se o jakýsi web, kde si můžete zaplatit VIDEO kurz, o tom jak cvičit svého psa. Jednoduše tedy zaplatíte nějakou částku, abyste se mohli podívat na pár videí, kde vám bude nějaký cvičitel říkat, jak máte pracovat se svým psem. Pouze ČÁST těchto peněz, jde na výcvik asistenčních psů. Říkáte si proč Jarda nebere JardaGump jako čistě charitativní věc a veškeré peníze nepošle přímo na výcvik asistenčních psů? Proč tímto pochodem jen UPOZORNÍ na nějaký web, z kterého putuje jen podíl peněz na dobrou věc? Protože Jarda je v těžkých sračkách a potřebuje prachy!

Po krátkém brouzdání zjistíte, že web SprávnýPes.cz patří jakési Naděždě Vaněčkové, na tom není nic divného, zajímavější je ovšem kontaktní adresa P.O BOX 163, 304 63 Plzeň.

jarda4

Stejná adresa se totiž objevuje pod každým Jardovo videem na YouTube, kde tuto adresu nabízí jako možnost pro zaslání dopisu od fanoušků.

jarda3

Co Jarda těžce posral je kontaktní email, který si už zapomněl vymyslet jako kontaktní jméno neexistující Naděždy a nechal si tam na hulváta svůj. Takže Jarda si takto vybírá prachy na svou dovolenou a navíc k tomu propaguje svůj web, z kterého shrábne prachy a nějaké drobné nahází na výcvik psů, aby se teda neřeklo.

Pokud se částka 30 000 Kč opravdu vybere, penezdroj je Jardovi pošle a jak s penězi naloží už je jen na něm. Není tedy žádná záruka, že všechny peníze investuje do věcí, které u svého projektu uvádí. Penezdroj sice píše, že se autor ve smlouvě zavazuje k tomu, že veškeré vybrané peníze použije na realizaci projektu, v další větě ovšem napíše, že to nekontroluje (prostě mají v píči, hlavně že z toho shrábli provizi).

jarda2

Jak tedy Jarda s penězi naloží je jen na něm. Být na jeho místě, na nějakou dovolenou se vyserem a raději zaplatíme exekuce, které Jardu určitě už pár let trápí. Jardův projekt správný pes patří firmě AKV s.r.o., které je Jarda jednatelem.

jarda5

Stačí pár kliknutí myší, aby si člověk zjistil, že firma v které Jarda figuruje jako jednatel, je ve sračkách a visí na ní několik exekucí.

jarda6

Všechny tyto informace jsou volně dostupné na internetu, každý z vás si je můžete jednoduše ověřit a není to nic tajného. Což Jarda ví a pár hodin po vydání tohoto článku a po vlně negativních komentářů pod jeho videem vymýšlí co s tím. Už ví, že ho mají všichni za žebráka a podvodníka a bude se snažit z toho vybruslit, ale jak? Přizná se, že mu šlo jen o vytáhnutí peněz z mladých fanoušků? Nebo bude dělat mrtvého brouka a celý slavný JardaGump vyšumí do ztracena?

Kdepak Jarda na to jde od lesa, před pár minutami na svém fb zveřejnil snímky z nemocnice, které poukazují na nějaké „jeho zranění“.

jarda

Zítra prý o tom natočí video, moc se těšíme. Co asi bude ve videu? Jarda se zrovinka před JardaGumpem těžce zranil, bude dlouhé léčení a bude (ač strašně moc nerad) JardaGump zrušit? Že by až taková náhoda, po několika úspěšně absolvovaných půl maratonech a různých pochodech v Plzni, se zraní zrovna teď? Jardo radši ukaž koule a s pravdou ven!

Posted in Zakázané příspěvky | Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , | 2 komentáře

2 Responses to Zadlužený YouTuber Jarda Kovář tahá z fanoušků peníze

  1. zmrrd napsal:

    ty píčo zkurvená chceš vydělávat na utrpení druhých a zvířatech? rozkopat ti držku parazite

  2. Sardel 103 napsal:

    Fandím vám a doufám, že tahle medializce Jardu potopí. Jo a tu exekuci má Jarda osobně ne firma. Jak se píše, že exekuce je na jeho podíl. Je to z toho důvodu, když dlužník má např adresu na úřadě nebo se jinak vyhýbá zabavení majetku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

1. Jsem starší 18ti let

2.Na stránky vstupuji dobrovolně

3. Jsem si vědom, že na stránkách se může nacházet pohoršující materiál

4. Porno, násilí ani jiné koníčky mě neurážejí

 

agresori-468x60

TOPlist TOPlist
Žádný ze zobrazených souborů se nenachází na našem serveru, majitel serveru nenese zodpovědnost za příspěvky vložené uživateli. Kontakt: admin@fantom19.cz